VÁŠ POSKYTOVATEL KOMPLETNÍCH ŘEŠENÍ

 

Jako zákazníci společnosti Modul-System si být můžete jisti, že jste udělali moudrý výběr. V tomto oboru jsme nasbírali téměř 50 let zkušeností. Zároveň neustále vynakládáme velké úsilí na vývoj vysoce kvalitních výrobků.

Samotné zkušenosti však nestačí. Stejně důležitá je i naše schopnost myslet dopředu a čas, který věnujeme pochopení požadavků našich zákazníků. Naším cílem je být kompletním poskytovatelem řešení, firmou, na kterou se můžete při správě vozového parku spolehnout.

NA MÍRU JE STANDARDEM 

PŘEJÍT NA PRODUKTY »

Naše regálová řešení pro vozidla jsou založena na modulech a následně jsou extrémně flexibilní. Můžete vytvořit kompletně přizpůsobené řešení založené na standardních produktech. Jedinečné patentované prvky T-track fungují jako rozhraní pro ostatní moduly.

Všechny výrobky byly navrženy tak, aby odolaly silám, kterým budou vystaveny v jedoucím vozidle, což ve srovnání se stacionárním vozidlem obecně znamená bezpečnostní faktor tři.

Bezpečnost při nárazu a odolnost našich výrobků je důkladně testována a je v souladu s evropskou normou TÜV. Rozměry a materiály jsou vybírány tak, aby se maximalizovala kapacita zatížení a splnily požadavky na nízkou spotřebu paliva a dopad na životní prostředí.

 

ZVYŠTE UŽITNÉ ZATÍŽENÍ NEBO SNIŽTE NÁKLADY 

PŘEJÍT NA PRODUKTY »

Zvýšené užitné zatížení a robustní řešení. To jsou dva faktory, které naši zákazníci často zmiňují při projednávání celkových očekávání, která pro přestavbu mají. Regálová řešení Modul-System jsou vyráběna z ultra-vysokopevnostní oceli, díky čemuž jsou lehká a odolná. Snížení celkové hmotnosti vybavení vozidla je pro nás nesmírně důležité. Pokračujte ve čtení a zjistěte proč.

ČÍST VÍCE

CHCETE ZVÝŠIT PRODEJ?


Počet vozidel ve vozovém parku: 400
Potenciální nárůst tržeb: 2 200 000 € za rok

Podniky, které chtějí zvýšit prodej, se musí zaměřit na aktivity vytvářející hodnoty. Cesta k získání materiálů a vybavení nepatří do této kategorie. Díky lehčím regálům můžete do vozidla naložit těžší náklad. Čas ušetřený na cestách lze místo toho převést na účtovaný čas.

Pokud flotila 400 servisních vozidel může díky zvýšené nosnosti účtovat dalších 20 minut na vozidlo a den, znamená to, že při hodinové sazbě 75 € se čistý prodej potenciálně zvýší o 2 200 000 € za rok*.* Příklad vychází z 220 pracovních dní za rok.

 

CHCETE SNÍŽIT NÁKLADY?


Počet vozidel ve vozovém parku: 400
Potenciální úspory nákladů: téměř 50 000 € za 3 roky

Ne každý bude chtít nebo potřebovat využít zvýšenou nosnost, kterou nabízí odlehčené regály. Jsou tu ale ještě peníze, které lze ušetřit díky snížení nákladů na palivo.

U flotily, kde je průměrná hmotnost regálového systému snížena o 44 kg (z 144 kg na 100 kg), může být spotřeba paliva snížena o 0,1 litru na 100 km*. Pokud každé vozidlo najezdí v průměru 35 000 km za rok, flotila se skládá ze 400 vozidel a náklady na pohonné hmoty jsou 1,4 € za litr, může podnik za 3 roky ušetřit téměř 50 000 €.

* V příkladu se předpokládá, že plně naložené vozidlo spotřebuje 9,4 litrů na 100 km. Předpokládá se také, že spotřeba paliva je snížena o 0,18 litru na 100 km na každých 100 kg snížení hmotnosti. Zdroj: www.worldautosteel.org/projects/wetermination-of-weight-elasticity/

 

ZAJÍMÁTE SE O ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ?


Počet vozidel ve vozovém parku: 400
Možné snížení emisí CO2: 87 tun za 3 roky

Snížené náklady na palivo nejsou jediným přínosem snížení celkové hmotnosti vozidla. Nižší hmotnost také znamená nižší emise CO2.

Pro výše uvedený příklad, kdy byla hmotnost přestavby snížena o 44 kg a každé vozidlo najezdí v průměru 35 000 km za rok, by se emise CO2 snížily až o 87 tun za období tří let*.

* V příkladu se předpokládá, že plně naložené vozidlo spotřebuje 9,4 litrů na 100 km. Předpokládá se také, že 1 litr paliva odpovídá emisím CO2 2,62 kg. Zdroj: www.fleetnews.co.uk/costs/carbon-footprint-calculator/

ČÍST MÉNĚ

SPRÁVA VOZOVÉHO PARKU - POSUNUTÍ VAŠEHO PODNIKÁNÍ VPŘED


Nabízíme vám celkovou koordinaci. Přebíráme odpovědnost za celý proces přestavby vozidla, včetně každodenního řízení zakázek, což vám dává možnost soustředit se na vaše hlavní podnikání.

Poháněné TCO. Naším cílem je snížit celkové náklady na vlastnictví vašeho vozového parku. Díky lehkým produktům se zvýší užitné zatížení a odolnost systému umožní vydržet dlouhodobé pronájmy. S jistotou nabízíme na naše vysoce kvalitní výrobky dlouhodobou záruku. Pokud máte zájem o výpočet návratnosti investic, kontaktujte člena našeho prodejního týmu.

Vložte svou víru do nás. Sami sebe definujeme jako poradce při potížích a jsme hrdí, že pro naše zákazníky dokážeme řešit obtížné problémy. Řešení může zahrnovat například přestavbu vozidel na místě, řízení dovozu a úschovy vozidel, dokud nejsou k dispozici pro dodávku, vývoj zakázkových položek a mnoho dalšího.

DESIGN, KTERÝ DĚLÁ ROZDÍL


Opravdová týmová práce. Na centrále i v místních pobočkách máme vysoce zkušené týmy, které se věnují výzkumu a vývoji a neustále navrhují nové a inovativní produkty. Kromě toho spolupracujeme s odborníky v příslušných oblastech, abychom zajistili bezpečnost a kvalitu našeho neustále se vyvíjejícího sortimentu výrobků. Prostřednictvím certifikace ISO a vnitropodnikové výroby zajišťujeme kvalitu od A do Z.

Spolupracujeme s našimi zákazníky. Pro každý z našich rozvojových projektů provádíme fóra se zákazníky a koncovými uživateli. Díky tomu máme přímou zpětnou vazbu od lidí, kteří každý den používají naše řešení.

Digitální inteligence. K dokončení našich procesů používáme různé digitální nástroje, od vývoje až po prodej. Kromě testování při nehodě a technické simulace, poskytujeme výpočty návratnosti investic, designový software na míru pro naše řešení atd.

POSTARÁME SE O VEŠKEROU LOGISTIKU


Na míru jako standard.
Zajišťujeme modulové regálové řešení, které lze kompletně přizpůsobit tak, aby přesně vyhovovalo potřebám vašeho vozového parku. Jako poskytovatel kompletních řešení zajistíme všechny pomocné položky, které k dokončení přestavby potřebujete.

Na silnici rychle. V centrálních i místních skladech máme dostatečné zásoby zboží, díky čemuž můžeme rychle reagovat na požadavky z naší rozsáhlé základny zákazníků a partnerů.

Flexibilní dodávky. Nabízíme flexibilní možnosti doručení, které zahrnují vše od produktů až po logistiku vozidla. Můžeme také zajistit komplexní přestavby prostřednictvím naší široké sítě servisních středisek.

KAŽDÝ DEN USPOKOJUJEME NAŠE ZÁKAZNÍKY


Služby na dosah ruky. Máme servisní síť s více než 300 partnery v 50 zemích, která je připravena pomoci vám, ať jste kdekoliv. Ať už potřebujete základní systém nebo plnou přestavbu, naše odborné znalosti zajistí, že vše proběhne hladce.

Nasloucháme vám. Pravidelně provádíme průzkumy, abychom zajistili, že jsou zákazníci s našimi službami spokojeni. Zpětná vazba je také základem pro neustálé zlepšování.

PROMLUVME SI

Máte nějaké dotazy nebo chcete naplánovat schůzku?
Zanechte nám své údaje a my vás kontaktujeme!

Tato webová stránka používá cookies.  Přečtěte si více

Povolit