MODUL-CONNECT

PŘEJÍT NA PRODUKTY »

Modul-Connect oživuje vozové parky. Výkonná ovládací skříňka v každém vozidle přináší funkce s přidanou hodnotou a umožňuje řidiči i podpůrným týmům přístup k datům v reálném čase. Chytrý telefon vyvolal revoluci ve způsobu, jakým se lidé připojují. Modul-Connect se nyní chystá poskytnout stejnou svobodu i v oblasti správy vozového parku.

ČÍST VÍCE

Modul-Connect je inovativní elektroinstalační a řídicí systém, který umožňuje ovládat všechny pomocné elektrické prvky vozidla. Je extrémně všestranný a dokáže zvládnout velkou zátěž.

Systém je vyvíjen pro lehký komerční automobilový průmysl společností Modul-System ve spolupráci s odborníky z automobilového, elektronického a softwarového průmyslu. Výrobek je vyvíjen a vyráběn ve Švédsku s použitím vysoce kvalitních komponent. Proto můžeme s jistotou nabídnout 3letou záruku.

Modul-Connect je zcela nezávislý na elektrickém systému OEM výrobce a na veškeré elektroinstalaci vozidla. Systém prošel přísným testováním a je držitelem značky E i CE.

 

PLÁNUJTE S PŘESNOSTÍ

Monitorováním svého vozového parku můžete získat cenné poznatky. Optimalizací tras lze ušetřit kilometry i cenný čas. Na webovém portálu Modul-Connect jsou všechna vaše vozidla vizualizována spolu s jejich přesnou polohou a trasou jízdy, stavem akumulátoru a hmotností nákladu dle vážního systému. U vozidel s nainstalovanými senzory budete moci sledovat statistiky a v případě výstrahy vážního systému budete upozorněni. Všechna data se ukládají a můžete snadno analyzovat historické hodnoty. Kromě toho můžete vytvářet různé druhy zpráv, které lze exportovat do různých formátů a sdílet pro další analýzy sloužící k optimalizaci podnikání. Na základě místních předpisů a směrnic je také možné nastavit, jaká data budou pro jednotlivé uživatele viditelná.

Pomocí naší služby Driving Journal (Kniha jízd) lze ze systému generovat přesné zprávy. Uvidíte všechny trasy, ujeté kilometry a průchody zpoplatněnými úseky. Řidič může pomocí mobilního telefonu zařadit cestu jako pracovní nebo soukromou. Zkompilovaná data lze exportovat do aplikace Excelu a použít je jako základ při vytváření měsíčního daňového výkazu pro finanční oddělení.

Pomocí služby Driving Behavior (Chování při řízení) je možné detekovat zrychlení, prudké brzdění a nevyvážené zatáčení. Kromě aspektu bezpečnosti provozu lze tyto informace použít k minimalizaci spotřeby paliva, snížení emisí a prodloužení životnosti pneumatik, brzd atd.

 

STÁHNOUT APLIKACI MODUL-CONNECT

   

ČÍST MÉNĚ

Jízdní deník

Všechny údaje o vozidle jsou shromažďovány v digitálním a automaticky generovaném deníku jízdy, což snižuje administrativu a usnadňuje případnou daňovou kontrolu. Jízdní deník registruje všechny informace potřebné pro daňové účely.

 

ČÍST VÍCE

Ušetřete čas a peníze
Ruční vyplňování deníku jízdy je časově náročné, snadno zapomenutelné a upřímně není tak zábavné. S Module-Connect Driving Journal získáte všechna jízdní data z vašich vozidel automaticky generovaná a nahraná do cloudu. Dny ručního zadávání dat jsou tedy pryč. Kromě toho jako správce vozového parku lépe porozumíte tomu, jak jsou vaše vozidla skutečně používána..   

Stáhněte si kompletní deníky jízd
Na konci měsíce se přihlásíte do zákaznického portálu a stáhnete si kompletní deník jízd. Ve zprávě najdete vzdálenost, adresu, čas a účel každé cesty, vše, co potřebujete pro měsíční zdanění.  

Sledujte v aplikaci
V telefonní aplikaci může každý řidič vidět své vlastní trasy a nastavit plán tak, aby automaticky kategorizoval cesty jako "Soukromé" nebo "Obchodní" nebo je kategorizoval ručně. Může být těžké si vzpomenout na účel každé cesty na konci měsíce. Proto jsme přidali sekci komentářů, kde můžete snadno zadat účel každé trasy.  

Optimalizace tras
Na zákaznickém portálu jsou trasy každého vozidla vašeho vozového parku vizualizovány na mapě. Podívejte se, kde se nacházejí v reálném čase, nebo se vraťte do kalendáře a analyzujte historické trasy. To může být užitečným nástrojem pro hledání neefektivních tras a přeplánovat efektivnější vozový park.  

STÁHNOUT APLIKACI MODUL-CONNECT

   

ČÍST MÉNĚ

PALUBNÍ SYSTÉM PRO VÁŽENÍ VOZIDEL

PŘEJÍT NA PRODUKTY »

S nainstalovaným palubním systémem pro vážení vozidla může řidič sledovat zatížení předních a zadních náprav a celkovou hmotnost vozidla. Snímače jsou instalovány na závěsech vozidla a hlavní ovládací jednotka vypočte skutečné zatížení na základě údajů ze snímačů.

ČÍST VÍCE

ZABRAŇTE PŘETÍŽENÍ VOZIDEL

Bojujete s přetížením svých vozidel? Vážní systém zabudovaný ve vozidle sleduje hmotnost vozidla v reálném čase. Hmotnost se zobrazuje na řídicím panelu s displejem, mobilním telefonu nebo tabletu a uvádí se ve vztahu k užitečnému zatížení.

Systém získává data od senzorů nainstalovaných na odpružení vozidla a umožňuje řidiči sledovat hmotnost na přední nápravě, zadní nápravě i celkovou hmotnost vozidla. Systém má vysokou přesnost +/- 2,5 %, když se blíží k maximálnímu užitečnému zatížení.

Řídicí panel s displejem s vysoce kvalitní obrazovkou OLED je navržen tak, aby se vešel do prostoru kabiny vozidla. Podsvícené spínače umožňují řidiči snadno zjistit, jaké příslušenství je zapnuto. Mobilní telefon nebo tablet (se systémem iOS/Android) lze použít v kombinaci se spínačem displeje anebo místo něj. Aplikace Modul-Connect s uživatelsky přívětivou grafikou varuje řidiče, když je vozidlo blízko maximálního zatížení.

S nainstalovaným systémem Modul-Connect PRO je možné sledovat hmotnost jednotlivých vozidel na webovém portálu Modul-Connect. Část trasy, kde vozidlo bylo přetížené, se na mapě zobrazí červeně. Lze snadno vygenerovat zprávu s historickými varovnými zprávami pro daný den i trasu.

 

ČÍST MÉNĚ

Zákaznický portál

Portál Modul-Connect je dokonalým nástrojem pro správce vozového parku, kteří chtějí udržet své vozové parky v chodu co nejefektivněji. Portál spojuje všechny vaše moduly, poskytuje data a historické zprávy v reálném čase a dává vše, co potřebujete, na jednom místě.

ČÍST VÍCE

Všechna vaše data na jednom místě
Zákaznický portál Modul-Connect vám umožní přesně sledovat všechna vozidla ve vašem vozovém parku. Můžete snadno vyvolat informace o přesné poloze vozidla a o tom, jak daleko urazilo, stejně jako o stavu baterie a hmotnosti vozidla.

Digitálním sledováním vozového parku můžete získat cenné informace, které vám pomohou efektivně optimalizovat trasy a ušetřit tak cenné kilometry a čas.

Pokud jsou vaše vozidla vybavena senzory, můžete dostávat varování v reálném čase pokaždé, když je výstraha spuštěna, a snadno zobrazit historii všech alarmů, upozornění senzorů a hmotnosti vozidla.

Hlášení
Všechna data jsou uložena, což vám umožní snadno analyzovat historické hodnoty. Na základě údajů, které potřebujete, lze vytvořit širokou škálu různých sestav. Zprávy lze exportovat do různých formátů a sdílet pro další analýzu s cílem identifikovat úspory efektivity a potenciální oblasti rozvoje podnikání.

Se zákaznickým portálem a Main-Box Pro budete moci sledovat všechna vozidla ve svém vozovém parku v reálném čase. Zahrnuté funkce umožňují sledovat polohu vašeho vozového parku v reálném čase na mapě a přijímat stav napětí baterie plus zprávy o baterii.

A pro další kontrolu vašeho vozového parku můžete do zákaznického portálu přidat další moduly, jako je zpráva o hmotnosti, zpráva PIR, zpráva o teplotě a vlhkosti, zpráva o sledování majetku a zpráva o jízdě.

ČÍST MÉNĚ

SLEDOVÁNÍ MAJETKU

Už vás nebaví nahrazovat zapomenuté nástroje? Instalací Asset Trackers na cenná a kriticky důležitá zařízení můžete zajistit, že nic nezůstane pozadu. K vozidlu a/nebo telefonu lze připojit několik AssetTrackerů a vy jste upozorněni pokaždé, když je Asset Tracker mimo dosah

ČÍST VÍCE

Vyvinuto pro náročná prostředí
Asset Trackery jsou vyvinuty pro náročná prostředí. Každý asset tracker je malý, vodotěsný, odolný proti nárazům a vibracím, což umožňuje jeho připojení k prakticky veškerému vybavení. Vestavěná baterie s dlouhou životností má životnost přibližně 5 let.

Sledování nástrojů na portálu
V zákaznickém portálu můžete vidět polohu nástrojů vašeho vozového parku v reálném čase na mapě. Když je nástroj zapomenut, je na mapě zobrazen červeně a můžete snadno vidět nejnovější pozici nástroje. Díky tomu můžete jako správce vozového parku zjistit, zda je v blízkosti řidič, který může jít a vyzvednout nástroj.

ČÍST MÉNĚ

Passive Infrared (PIR) Sensors

With one or more PIR sensor installed in your vehicle, you can leave the lighting on only when it actually needs to be. or why not let them warn you when there is unauthorized movement.

ČÍST VÍCE

Motion controlled lights

Working with both interior lighting and exterior work lights, you can use motion sensors to detect when a vehicle's lighting needs to be on. With PIR, lights never need to be used unnecessarily saving money when lights are not needed but making sure your team can work effectively when they are.

Burglar alarm

When movement is detected outside working hours, you can set the motion sensors to turn on the lighting and scare away intruders. At the same time, a warning is sent to the driver and fleet commander who can track the vehicle’s position in either the Portal or the phone app.

ČÍST MÉNĚ

KLIMATICKÝ SENZOR

Pokud odesíláte výrobky citlivé na teplotu, senzory teploty a vlhkosti vám umožní přesně sledovat klima ve vozidle a přijímat oznámení, pokud se teplota stane příliš horkou nebo příliš studenou.

ČÍST VÍCE

Monitorování v reálném čase
S naším snímačem teploty a vlhkosti můžete sledovat teplotu a vlhkost v reálném čase. Hodnoty se zobrazují na spínacím panelu s displejem, mobilním telefonem nebo tabletem.

Sestavy portálu
V zákaznickém portálu můžete vidět stav teploty a vlhkosti pro všechna vozidla ve vašem vozovém parku a zobrazit a stáhnout historii vzdáleností, kdy snímač teploty a vlhkosti ukázal hodnoty, které byly mimo požadovaný rozsah. Abyste neriskovali, že se vaše zboží citlivé na teplotu stane nefukčním, Nabízené oznámení je odesláno přímo vám jako řidiči, aby bylo možné zabránit zničení.

ČÍST MÉNĚ

Měniče napětí 

PŘEJÍT NA PRODUKTY »

Pomocí měniče napětí je možné provozovat 230V zařízení z akumulátoru vozidla. Nabízíme řadu vysoce kvalitních, čistých sinusových měničů stejnosměrného i střídavého napětí. Všechny měniče mají upozornění na nízký stav baterie, aby se zabránilo celkovému vybití baterie, a funkci vypnutí při přetížení či přehřátí k ochraně měniče a vybavení.

Nabíječky baterií 

PŘEJÍT NA PRODUKTY »

Pomocí nabíječky akumulátorů zajistíte, že vaše pomocná baterie bude vždy řádně nabita. Instalujeme DC-DC a AC-DC nabíječky. Nabíječky Modul-System jsou kompatibilní se všemi lehkými užitkovými vozidly, včetně těch s inteligentními alternátory, regenerační brzdovou technologií a funkcí Start/Stop.

Ohřívače 

PŘEJÍT NA PRODUKTY »

Ohřívač zajistí, že ve vozidle je teplo, i když je venkovní teplota nízká. Nabízíme ohřívače vody i vzduchu. Ohřívače vody předehřívají motor/kabinu, zatímco ohřívače vzduchu jsou vhodné pro zahřívání zavazadlového prostoru / kabiny.

PŘEJÍT NA PRODUKTY »

Svítidla a výstražné majáky

Venkovní světla

Díky venkovním světlům bude vozidlo na silnici či na straně silnice dobře vidět. Naše nabídka venkovního osvětlení zahrnuje výstražné majáky, výstražná světla, pracovní světla a světelné tyče. Výstražné majáky, výstražná světla a světelné tyče splňují regulaci R65 a mají různé funkce svícení, aby vyhovovaly každé potřebě.

Osvětlení interiéru

Dobré světelné podmínky ve vašem servisním vozidle přispějí ke zvýšení efektivity práce a vyšší míře bezpečnosti. Nabízíme širokou škálu vysoce kvalitních světel, včetně ambientního osvětlení, osvětlení pracovní plochy, zásuvek a polic a pracovních světel v různých verzích.

Příslušenství

PŘEJÍT NA PRODUKTY »

Modul-System nabízí širokou škálu dalších elektrických příslušenství, jako jsou reverzní kamery a alarmy, ruční mycí jednotky, senzory, zámky, zásuvky, atd. Pokud na webu nemůžete najít příslušenství, které hledáte, obraťte se na nejbližší servisní středisko. 

PROMLUVME SI

Máte nějaké dotazy nebo chcete naplánovat schůzku?
Zanechte nám své údaje a my vás kontaktujeme!

Tato webová stránka používá cookies.  Přečtěte si více

Povolit