PŘESTAVBA VOZIDLA A SERVISNÍ STŘEDISKA

Z PRÁZDNÉHO VOZIDLA NA KOMPLETNÍ SERVISNÍ VOZIDLO

TŘI MAGICKÉ OTÁZKY

Servisní středisko Modul-System vám poskytne kompletní podporu během celého projektu – od prázdného vozidla až po kompletní servisní vozidlo. Aby vše proběhlo hladce, postupujeme podle dobře nastaveného procesu, ve kterém se soustředíme na tři otázky:

1. Kdo jste?
2. Co potřebujete?
3. Kdy chcete být v provozu?

To je opravdu všechno. A to je to kouzlo.

Níže si můžete o každém kroku v našem procesu přečíst více – co zahrnuje a jaké vám to přinese výhody. Nicméně nejlepším způsobem, jak se s námi seznámit, je navštívit nás. Máme více než 100 stanic po celém světě. Nikdy tedy nejste od servisního střediska Modul-System daleko.

Podívat se na Modul-System na větší mapě

1. KDO JSTE?

Tesař, elektrikář, instalatér, telekomunikační technik… Nezáleží na tom, kdo jste. Jen nám řekněte o své pracovní situaci a vozidle, a my dáme dohromady návrh na kompletní přestavbu.

Různé profese mají různé potřeby. Elektrikář chce regály pro trubky a skladovací boxy pro kabely a nástroje, zatímco instalatér se rozhodne pro zásuvky pro spojovací trubky. A když porovnáte potřeby jednoho tesaře s jiným, pravděpodobně zjistíte, že nejsou stejné.

Proto nejprve zjišťujeme, s čím pracujete, jak vypadá váš pracovní den a jaký druh vozidla řídíte. Díky tomu můžeme vaši dodávku navrhnout profesionálně.

Máme nástroje pro vizualizaci vašeho nového servisního vozidla ve 3D. Dostanete detailní specifikaci včetně odhadu nákladů. Můžeme vám také pomoci vypočítat návratnost investic vytvořených díky novému zařízení.

2. CO POTŘEBUJETE?

Dáme vám na výběr nesčetné množství produktů a provedeme vás celou cestou, dokud nevytvoříme kombinaci, která splňuje vaše specifické potřeby.

Samozřejmostí je, že základem vašeho vybavení je regálový systém. Nabízíme modulární a zakázkové designy – některé s tradičním vzhledem, jiné v opravdu exkluzivním provedení.

Podlahy, obložení a přepážka jsou další důležitou součástí vašeho servisního vozidla. Vaše vozidlo bude nejen lépe vypadat, ale instalace bude také bezpečnější. Interiérové a exteriérové osvětlení doplní základní nabídku.

Kromě toho máme na výběr stovky doplňků – vše od krabic a rozdělovačů polic až po svěráky a střešní nosiče. Můžeme také vyhovět zvláštním požadavkům, jako je branding a prokládání.

3. KDY CHCETE BÝT V PROVOZU?

Řekněte nám to a my budeme připraveni. Své vozidlo dostanete ve správný den, se správným vybavením, které bude správně namontováno.

Vybavení do servisního vozidla instalujeme každý pracovní den. Proto si můžeme dovolit slíbit a zaručit datum dodání – víme, co vše instalace výbavy do vozidla obnáší a víme, jak je pro vás důležité dostat své servisní vozidlo včas.

Stejně důležitá je kvalita instalace. Naši zaměstnanci jsou certifikováni a striktně se řídí podrobným návodem k montáži. Systém regálů můžeme umístit přímo na tělo vozidla nebo na profily.

Na instalaci získáte tříletou záruku. Pokud se vám něco nebude líbit, napravíme to, dokud nebudete zcela spokojeni.

PROMLUVME SI

Máte nějaké dotazy nebo chcete naplánovat schůzku?
Zanechte nám své údaje a my vás kontaktujeme!

Tato webová stránka používá cookies.  Přečtěte si více

Povolit