Police pro zásilkové vozidla

Modul-Express

MODUL-EXPRESS

Naše řešení pro úložné prostory vozidel jsou určena pro komerční vozidla v rámci odvětví zásilkových a balíkových služeb. Naše regály do vozidel jsou vyrobeny z ultra-vysokopevnostní oceli, která je lehká a zároveň robustní. Vedle toho police mají speciální funkce, jako jsou vyšší boční a zadní hrany, díky kterým balíky zůstanou bezpečně na policích. Skládací police jsou flexibilním řešením pro firmy, které vyžadují dobré skladovací kapacity, ale občas potřebují využít kompletní podlahovou plochu svých vozů. To maximalizuje využití zásilkových vozidel. Při použití regálů se prostor nákladu zvyšuje až o 50 %.

Vozidla lze dále vybavit přepážkami s posuvnými dveřmi, integrovanými prvky t-track pro zajištění nákladu a dalším příslušenstvím. Naše úložná řešení a regály umožňují do dodávky naložit více zásilek a pomáhají řidičům zkrátit čas, který věnují hledání konkrétních balíků.

VÝHODY

  • Úložné systémy pro vozidla mohou zvýšit efektivní nosnost vozidla až o 50 %.
  • Ergonomické, lehké skládací police do vozidel s vysokou nosností.
  • Každá robustní police do vozidla má nosnost 120 kg.
  • Lehká přepážka s posuvnými dveřmi pro přístup k nákladnímu prostoru.
  • Neinvazivní instalace chrání zbytkovou hodnou vozidla.

Přepážka s posuvnými dveřmi

PŘEJÍT NA PRODUKTY »

Přepážka vyrobená z lehkého materiálu je vybavena posuvnými dveřmi pro rychlý a snadný přístup k nákladnímu prostoru z kabiny. Jako volitelné řešení lze poskytnout mechanický nebo elektrický zámek. 

ČÍST VÍCE

Na rozdíl od výklopných dveří v přepážce, maximalizují posuvné dveře prostor, takže je nakládání a vykládání jednodušší a efektivnější. To šetří čas řidiče při dodávce balíků, zvyšuje efektivitu vozidel a efektivitu nákladů.

PŘEPÁŽKA SE STŘEDOVÝMI DVEŘMI

Použitím středových dveří vytvoříte maximální prostor mezi řidičem a sedadly pro cestující. Díky tomu je nakládání a vykládání snadnější a efektivnější.

PŘEPÁŽKA SE SKLÁPĚCÍM SEDADLEM

Přepážka se sklápěcím sedadlem má dveře, které nejsou umístěny do středu, aby tak vytvořila maximální prostor mezi sedadlem řidiče a sklápěcím sedadlem. Jedná se o optimální řešení, které řidiči dává maximální volnost pohybu.

MADLO

Jednoduché a robustní madlo pro otevření a zavření dveří. Umožňuje rychlý a snadný přístup do nákladového prostoru.

CYLINDRICKÝ ZÁMEK

Možnost uzamcení nebo odemcení dverí z kabiny. Stejným zpusobem lze dvere zamknout nebo odemknout z nákladového prostoru pomocí otocného zámku ve tvaru knoflíku.

ZÁMEK PŘIBOUCHNUTÍ

Při zavření dveří je automaticky uzamkne. Z nákladového prostoru lze dveře otevírat vždy pomocí červeného uvolňovací tlačítka. Lze kombinovat s bzučákem a výstražným světlem.

ČÍST MÉNĚ

Skládací police pro dodávky

PŘEJÍT NA PRODUKTY »

Naše skládací regály jsou lehké, vyrobené z ultra-vysokopevnostní oceli a ideální pro zásilkové dodávky a vozidla. Využívání skládacích polic v dodávkách představuje pro řidiče a zásilkové společnosti mnoho výhod.

ČÍST VÍCE

PROMYŠLENÉ

Vyšší boční a zadní hrany zajišťují, že balíky zůstanou bezpečně na regálech vozidla. Spodní, speciálně navržený přední okraj usnadňuje vykládku.

ÚLOŽNOST

Pri plném nasazení zvyšuje policový systém Modul-Express efektivní úložnou plochu vozidla až o 50 procent.

ROBUSTNÍ

Každá police má nosnost 120 kg a v případě potřeby může být namontována s nakloněním.

INSTALACE

Neinvazivní instalace je možná. Pokud se nevrtá do karoserie vozidla, eliminuje se riziko koroze.

ERGONOMICKÉ

Navrhování ergonomického řešení jsme věnovali mnoho úsilí. Díky plynovým vzpěrám lze police snadno složit nahoru a dolů.

INTEGROVANÉ

Prvky T-track integrované v profilech lze použít pro zajištění nákladu. Jsou kompatibilní s našimi standardními fixačními produkty.

ČÍST MÉNĚ

PŘÍSLUŠENSTVÍ 

PŘEJÍT NA PRODUKTY »

Příslušenství Modul-Express zahrnuje inovativní produkty, které byly vyvinuty speciálně pro použití s řadou Modul-Express. Přidáním příslušenství můžete rozšířit funkčnost regálového systému a zajistit, aby byl váš pracovní prostor ještě efektivnější.

PŘIZPŮSOBENÍ SADY PRO VAŠE VOZIDLO

Nabízíme řadu předem navržených sad řešení šitých na míru pro každé vozidlo.
V nabídce níže vyberte vozidlo a zobrazí se vám dostupná řešení.

 

PROMLUVME SI

Máte nějaké dotazy nebo chcete naplánovat schůzku?
Zanechte nám své údaje a my vás kontaktujeme!

Tato webová stránka používá cookies.  Přečtěte si více

Povolit