PŘIPOJTE SE K TÝMU MODUL-SYSTEM


Zde je bezpečnost v číslech. Proto se vždy zajímáme o propojení s partnery a prodejci automobilů. Budete spolupracovat s předním dodavatelem, můžete rozšířit zákaznickou základnu a v dlouhodobějším horizontu rozvíjet své podnikání. Zajímá vás to? Pokud ano, čtěte dál a spojte se s námi a my vám řekneme více.


PODNIKÁTE V OBLASTI PŘESTAVBY VOZIDEL? 

V takovém případě máte možnost se stát jedním z našich servisních středisek. Jedná se o dlouhodobé partnerství, kde vám poskytneme podporu v oblasti marketingu a školení. 


PODNIKÁTE V OBLASTI PRODEJE VOZIDEL?

Už jste někdy potkali malíře, který chce koupit barvu v jednom obchodě a štětce v jiném? Nebo v souvislosti s vaším podnikáním: pokud chcete nejen prodávat vozidla, ale také je vybavovat regálovými systémy, pak máte eso v rukávu. Zákazníci, jako jsou elektrikáři, instalatéři a další, najdou vše, co potřebují pro své servisní vozy na jednom místě. 


JSTE DOVOZCEM VOZIDEL?

Proč nevyužít šanci zůstat o krok napřed před konkurencí: vybavte své vozy pomocí regálových systémů, než je prodáte. Je dokázáno, že se jedná o dobrý obchod – 30 % všech servisních vozidel ve Švédsku je profesionálně vybaveno. Takže potřeba určitě existuje.

PROMLUVME SI

Máte nějaké dotazy nebo chcete naplánovat schůzku?
Zanechte nám své údaje a my vás kontaktujeme!

Tato webová stránka používá cookies.  Přečtěte si více

Povolit