PODLAHY A OBLOŽENÍ DODÁVKY - KDYŽ DO SEBE VŠE ZAPADÁ

Modul-Floor

MODUL-FLOOR

Jsme průkopníky v oboru podlah do vozidel a v instalaci těchto produktů. Zavedli jsme robustní a lehká řešení výbavy vnitřního prostoru vozidel. Rychlá a bezpečná instalace v servisních vozidlech je možná díky důmyslnému designu neinvazivních modulárních podlahových krytin a obložení vozidel. Produkty jsou instalovány pomocí vysoce účinného lepidla, které je silnější než matice a šrouby. To také znamená, že není nutné žádné vrtání do karoserie vozidla, čímž se eliminuje riziko koroze. Tato nová podlahová krytina, obložení a instalační systém pro užitková vozidla je skutečnou inovací, což dokazuje více než deset připravovaných patentů.

VÝHODY

  • Neinvazivní podlahy, obložení a instalační systém, který chrání zbytkovou hodnotu vozidla.
  • Lehké výrobky zvyšují nosnost nebo snižují emise.
  • Robustní protiskluzové podlahové systémy s vysokou odolností proti nárazu pro dlouhodobé použití.
  • Profily umožňují rychlou a bezpečnou instalaci a nabízejí flexibilní možnosti uchycení nákladu.

Podlahy dodávek

PŘEJÍT NA PRODUKTY »

Plovoucí podlahy se již léta používají v domácnostech a kancelářích. Tento koncept jsme přenesli do odvětví užitkových vozidel. Upravili jsme jej tak, aby splňoval požadavky na funkčnost, robustnost a nízkou hmotnost, které zákazníci mají na podlahy vozidel. Podlahová plocha je vyrobena z protiskluzové hliníkové desky, která přispívá k bezpečnějšímu pracovnímu prostředí. Systém je vhodný pro vozidla, které mají uvnitř pouze podlahy a obložení, i pro tradiční servisní vozidla či zásilkové dodávky.

ČÍST VÍCE

CHRÁNÍ ZŮSTATKOVOU HODNOTU

Dny vrtání do karoserie vozu jsou u konce. Naše nové neinvazivní podlahové krytiny a kolejnice jsou instalovány za použití vysoce účinného lepidla, které umožňuje pevnější instalaci než šrouby a matice a chrání zbytkovou hodnotu vozidla.

 

ZVYŠUJE UŽITNÉ ZATÍŽENÍ

Můžete to nazvat skutečnou týmovou prací. Různé materiály, které spolupracují v unikátní sendvičové konstrukci, vytváří systém, který je ergonomický, lehký a robustní. Lehčí váha zvýší užitečné zatížení vozidla, případně sníží spotřebu paliva a emisí.

 

SNIŽUJE VAŠE NÁKLADY

Náklady na dopravu pro podlahové krytiny a obložení dodávek mohou být téměř stejně vysoké jako cena samotných výrobků. Protože dodáváme moduly navržené tak, aby se vešly na euro palety, náklady na dopravu se výrazně snižují.

 

ZJEDNODUŠUJE INSTALACI

Plovoucí modulární podlahová krytina je spojena pomocí metody péra a drážky. Díky použití menších, lépe spravovatelných modulů namísto jednoho velkého kusu se zlepšuje ergonomie a zefektivňuje manipulace s materiálem v dílně. Podlaha má integrované drážky pro rychlou a bezpečnou montáž regálových systémů a dalšího příslušenství. Upevnění na kolejnice znamená, že regálový systém lze snadno demontovat, a v případě potřeby znovu nainstalovat.

ČÍST MÉNĚ

Dvojité podlahy

PŘEJÍT NA PRODUKTY »

U lehkých užitkových vozidel menších rozměrů si získávají stále větší oblibu řešení dvojité podlahy. To proto, že umožňují maximální využití nákladového prostoru.

ČÍST VÍCE

Pod dvojitou podlahou se nainstalují extra dlouhé zásuvky určené pro těžký a objemný náklad. Každá zásuvka má nosnost 80 kg nebo až 100 kg při použití pogumované vložky. Zásuvky lze vytáhnout zhruba na 80 % a díky kuličkovým výsuvům jsou stabilní a snadno se používají. Funkčnost řešení ještě zvyšuje chytré příslušenství.

Na zásuvkách spočívá dvojitá podlaha. Dvojité podlahy jsou vyrobeny ze sendvičového materiálu s hliníkovým povrchem z obou stran, což poskytuje nejlepší kombinaci nízké hmotnosti a pevnosti. Hliníkové lišty zajišťují dokonale upravený vzhled.

Do dvojité podlahy jsou vestavěné kolejnice, které lze použít k ukotvení regálového systému nebo zajištění nákladu. Společnost Modul-System nabízí také velice pevná a zároveň snadno posuvná upínací oka.

MAXIMÁLNÍ VYUŽITÍ NÁKLADOVÉHO PROSTORU

Řešení s dvojitou podlahou umožňuje maximální využití nákladového prostoru. Těžký a objemný náklad se umístí do dlouhých zásuvek pod dvojitou podlahou, a je tak snadno přístupný z vnějšku vozidla. Prostor nad dvojitou podlahou zůstane volný pro uložení nářadí a dalšího vybavení. Na dvojitou podlahu lze také nainstalovat regálový systém, který zajistí ještě lepší využití nákladového prostoru.

BEZPEČNOST PŘI SRÁŽCE

Těžké a objemné předměty se z bezpečnostních důvodů ukládají do dlouhých zásuvek pod Dvojitou podlahou. Každá zásuvka je vybavena protinárazovým panelem (CRP – Crash Restraint Panel), který v případě nehody brání vymrštění nákladu dopředu.

Každá instalace řešení dvojité podlahy do vozidla probíhá s ohledem na bezpečnost. Zásuvky jsou montovány tak, aby kolem nákladu zůstaly volné prostory vytvářející deformační zóny, které brání zatlačení nákladu do přepážky v případě nárazu zezadu.

Jako volitelný doplněk nabízíme také protinárazovou bezpečnostní příčku, která se montuje vedle dělicí přepážky a zpevňuje ji. Při nárazu zezadu pohlcuje tlaky systému dvojité podlahy a poskytuje řidiči i spolujezdci ještě větší míru ochrany.

ČÍST MÉNĚ

Obklady dodávek

PŘEJÍT NA PRODUKTY »

Neinvazivní obklady stěn a střešní obložení vozidel vytváří světlé a příjemné pracovní prostředí. Všechny použité materiály lze navíc snadno otřít. Lehké obložení je předem nařezáno pro rychlou a snadnou instalaci.

ČÍST VÍCE

ZVÝŠENÁ ODOLNOST

Naše obložení snižuje opotřebení interiéru a prodlužuje životnost dodávky a zároveň přispívá k udržení zbytkové hodnoty vozidla.

 

PROFESIONÁLNÍ PROVEDENÍ

Střešní a stěnové obložení poskytuje vašemu užitkovému vozidlu zařízený a vyleštěný vzhled, díky čemuž vůz vypadá stejně dobře uvnitř i zvenku.

 

NEINVAZIVNÍ OBLOŽENÍ

Stěnové a střešní obložení je stejně jako podlahy vozidel instalováno pomocí vysoce účinného lepidla, a proto nevyžaduje žádné vrtání do vašeho vozidla.

ČÍST MÉNĚ

Nástěnné kolejnice do vozidel

PŘEJÍT NA PRODUKTY »

Kolejnice se montují na stěny vozidla a v případě potřeby i na strop. Usnadňují instalaci regálových systémů a dalšího příslušenství. Upevnění na kolejnice znamená, že lze regálový systém snadno demontovat, a v případě potřeby znovu nainstalovat.

ČÍST VÍCE

ZKRÁCENÍ DOBY INSTALACE

Chytrý design všech prvků zkracuje celkovou dobu montáže, protože regálový systém lze rychle upevnit do stěnových kolejnic.

 

VESTAVĚNÁ BEZPEČNOST

Nástěnné držáky mají vestavěný tlumicí prvek, který maximalizuje bezpečnost.

 

MAXIMÁLNÍ FLEXIBILITA

Držáky jsou modulární, aby perfektně vyhovovaly každé instalaci.

ČÍST MÉNĚ

Příslušenství pro podlahové krytiny vozidel

GO TO PRODUCTS »

Příslušenství Modul-Floor zahrnuje inovativní produkty, které byly vyvinuty speciálně pro použití s řadou Modul-Flloor. Přidáním příslušenství, jako jsou očka, vázací háky a nákladové tyče, můžete rozšířit funkčnost vybavení, takže je váš pracovní prostor ještě efektivnější.

PŘIZPŮSOBENÍ SADY PRO VAŠE VOZIDLO

Nabízíme řadu předem navržených sad řešení šitých na míru pro každé vozidlo.
V nabídce níže vyberte vozidlo a zobrazí se vám dostupná řešení.

 

PROMLUVME SI

Máte nějaké dotazy nebo chcete naplánovat schůzku?
Zanechte nám své údaje a my vás kontaktujeme!

Tato webová stránka používá cookies.  Přečtěte si více

Povolit