STŘEŠNÍ NOSIČE PRO UŽITKOVÉ VOZY, TYČE A PŘÍSLUŠENSTVÍ

NECHTE NÁS NÉST VÁŠ NÁKLAD

STŘEŠNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ

Tím, že objemné objekty převážíte na vnější straně vašeho vozidla, budete mít více volného prostoru v nákladovém prostoru.

Nabízíme odolné a robustní střešní nosiče pro většinu lehkých užitkových vozidel na trhu. Bezpečnost  a design nosiče je navržen tak, aby odolal uvedenému zatížení střechy vozidla, jedná se o jeden z nejlepších produktů na trhu.

Výhody

  • Robustní systém střešních tyčí navržený tak, aby odolal uvedenému zatížení střechy vozidla.
  • Testován na 20G pří crash testu (puls ECE R17).
  • Aerodynamická konstrukce střešní lišty snižuje hluk větru a pomáhá s palivovou účinností.
  • Integrovaná drážka M8 T pro podporu veškerého našeho příslušenství.
  • Nerušivá instalace eliminuje riziko koroze a chrání zbytkovou hodnotu vozidla.

STŘEŠNÍ NOSIČE A BAROVÉ SADY

PŘEJÍT NA PRODUKTY »

Lehké a robustní sady střešních tyčí s hliníkovými tyčemi. Aerodynamický design střešních tyčí sníží hluk a pomůže s palivovou účinností.

Pro optimalizaci hmotnosti jsou tyče vyrobeny z vysokopevnostního hliníku, všechny konzoly jsou vyrobeny z práškem lakované nerezové oceli a detaily povrchové úpravy, jako jsou koncovky, jsou vyrobeny z plastu. Integrovanou T-drážku (M8) střešních tyčí lze použít pro rychlou a snadnou instalaci osvětlovacích držáků, zarážek, připoutání a dalšího příslušenství.

Pro instalaci se používají původní upevňovací body vozidla, které eliminují riziko koroze a chrání zbytkovou hodnotu vozidla, a střešní tyče jsou navrženy tak, aby odolaly uvedenému zatížení střechy vozidla.

NOSIČE TRUBEK

PŘEJÍT NA PRODUKTY »

Lehký a robustní nosič trubek vyrobený z vysokopevnostního hliníku. Pro usnadnění nakládky a vykládky lze nosič potrubí otevřít z obou konců. Nosič potrubí se rychle a snadno instaluje na T-dráhu střešních tyčí Modul-System. Aby se zabránilo poškrábání přenášených předmětů, lze nainstalovat lehké výřezy (dostupné samostatně).

PŘÍSLUŠENSTVÍ STŘEŠNÍHO NOSIČE

PŘEJÍT NA PRODUKTY »

Nabízíme širokou škálu příslušenství pro naše střešní tyče. Zadní válec usnadní nakládání a vykládání a zároveň chrání zadní část vozidla, boční zarážky zatížení udrží váš náklad v bezpečí a připoutání oček a háčků nabízí možnosti inteligentního připoutání.

VNĚJŠÍ SVĚTLA

PŘEJÍT NA PRODUKTY »

Máme širokou škálu světel, která lze instalovat přímo na střechu nebo na střešní tyče. Naše pracovní světla a záblesková světla jsou navržena pro venkovní použití.

Na koncích střešního panelu jsou instalována patentovaná světla střešních tyčí a nabízejí dvojí funkčnost: Osvětlují prostor kolem vozidla scénickým světlem a vytvoří 360stupňové varování se stupňovými světly. Splňuje regulaci EN55025, R10 a R65 a má různé vzory blesku, které vyhovují všem potřebám.

PŘIZPŮSOBENÍ SADY PRO VAŠE VOZIDLO

Nabízíme řadu předem navržených sad řešení šitých na míru pro každé vozidlo.
V nabídce níže vyberte vozidlo a zobrazí se vám dostupná řešení.

 

PROMLUVME SI

Máte nějaké dotazy nebo chcete naplánovat schůzku?
Zanechte nám své údaje a my vás kontaktujeme!

Tato webová stránka používá cookies.  Přečtěte si více

Povolit