Regálové systémy a přestavby dodávek

Modul-System

MODUL-SYSTEM

Pomocí našich modulárních regálových řešení a polic pro vozidla můžeme vaši prázdné vozidlo přestavět na plně funkční servisní vozidlo. Nabízíme kompletní služby přestavby vozidla, které vedle nezbytných regálů zahrnují modulární podlahy a obložení dodávky, elektrické systémy vozidla, příslušenství, grafiku a potisky vozidel.

Nabízíme řešení regálů pro širokou škálu dodávek a užitkových vozidel, včetně lehkých užitkových vozů, MCV a pick-upů. Nezáleží na tom, v jakém odvětví pracujete nebo co řídíte. Máme regálový systém pro jednotlivé vozidla i vozové parky, který vyhovuje vašemu podnikání.

 

VÝHODY

  • Modulární regálové systémy s krátkou dobou instalace.
  • Lehké regály zajišťují zvýšenou nosnost nebo nižší spotřebu paliva.
  • Vhodné pro životní prostředí, nižší náklady na palivo se rovnají nižšímu CO2.
  • Větší flexibilita pro každodenní podnikání s úložnými řešeními na míru.
  • Rozšířené funkce s příslušenstvím vytváří efektivnější pracovní prostor.
  • Robustní a odolné regálové přestavby vozidel, které vydrží i nárazy.
  • Instalace neinvazivních regálů pro ochranu zbytkové hodnoty vozidla.

PŘIZPŮSOBENÍ SADY PRO VAŠE VOZIDLO

Nabízíme řadu předem navržených sad řešení šitých na míru pro každé vozidlo.
V nabídce níže vyberte vozidlo a zobrazí se vám dostupná řešení.

 

Dvojité podlahy

PŘEJÍT NA PRODUKTY »

U lehkých užitkových vozidel menších rozměrů si získávají stále větší oblibu řešení dvojité podlahy. To proto, že umožňují maximální využití nákladového prostoru.

ČÍST VÍCE

Pod dvojitou podlahou se nainstalují extra dlouhé zásuvky určené pro těžký a objemný náklad. Každá zásuvka má nosnost 80 kg nebo až 100 kg při použití pogumované vložky. Zásuvky lze vytáhnout zhruba na 80 % a díky kuličkovým výsuvům jsou stabilní a snadno se používají. Funkčnost řešení ještě zvyšuje chytré příslušenství.

Na zásuvkách spočívá dvojitá podlaha. Dvojité podlahy jsou vyrobeny ze sendvičového materiálu s hliníkovým povrchem z obou stran, což poskytuje nejlepší kombinaci nízké hmotnosti a pevnosti. Hliníkové lišty zajišťují dokonale upravený vzhled.

Do dvojité podlahy jsou vestavěné kolejnice, které lze použít k ukotvení regálového systému nebo zajištění nákladu. Společnost Modul-System nabízí také velice pevná a zároveň snadno posuvná upínací oka.

MAXIMÁLNÍ VYUŽITÍ NÁKLADOVÉHO PROSTORU

Řešení s dvojitou podlahou umožňuje maximální využití nákladového prostoru. Těžký a objemný náklad se umístí do dlouhých zásuvek pod dvojitou podlahou, a je tak snadno přístupný z vnějšku vozidla. Prostor nad dvojitou podlahou zůstane volný pro uložení nářadí a dalšího vybavení. Na dvojitou podlahu lze také nainstalovat regálový systém, který zajistí ještě lepší využití nákladového prostoru.

BEZPEČNOST PŘI SRÁŽCE

Těžké a objemné předměty se z bezpečnostních důvodů ukládají do dlouhých zásuvek pod Dvojitou podlahou. Každá zásuvka je vybavena protinárazovým panelem (CRP – Crash Restraint Panel), který v případě nehody brání vymrštění nákladu dopředu.

Každá instalace řešení dvojité podlahy do vozidla probíhá s ohledem na bezpečnost. Zásuvky jsou montovány tak, aby kolem nákladu zůstaly volné prostory vytvářející deformační zóny, které brání zatlačení nákladu do přepážky v případě nárazu zezadu.

Jako volitelný doplněk nabízíme také protinárazovou bezpečnostní příčku, která se montuje vedle dělicí přepážky a zpevňuje ji. Při nárazu zezadu pohlcuje tlaky systému dvojité podlahy a poskytuje řidiči i spolujezdci ještě větší míru ochrany.

 

ČÍST MÉNĚ

PŘÍSLUŠENSTVÍ

PŘEJÍT NA PRODUKTY »

Příslušenství Modul-System zahrnuje inovativní produkty, které byly vyvinuty speciálně pro použití s řadou Modul-System. Přidáním příslušenství můžete rozšířit funkčnost regálového systému a zajistit, aby byl váš pracovní prostor ještě efektivnější.

LEHKÉ A ROBUSTNÍ 

PŘEJÍT NA PRODUKTY »

Modul-System má rozsáhlé zkušenosti s výrobou lehkých ocelových regálových systémů. Byli jsme první v našem oboru, kdo do výrobků zavedl vysokopevnostní ocel (HSS), a později ultra-vysokopevnostní ocel (UHSS). Díky tomuto technicky pokročilému materiálu jsme byli schopni ještě více snížit váhu našich produktů, zatímco řešení zůstávají extrémně robustní a bezpečné při nárazu.

Lehčí regálový systém poskytuje mnoho výhod, včetně zvýšené nosnosti, nižší spotřeby paliva a snížení emisí.

ČÍST VÍCE

KDYŽ JE OCEL LEHČÍ NEŽ HLINÍK A PLAST

Bojujete s užitečným zatížením? Zvažujete přechod na jiný materiál pro snížení hmotnosti regálového systému? Pokud ano, možná to budete chtít přehodnotit.

Provedli jsme přímé srovnání současného systému regálů Modul-System a co by tyto moduly vážily, kdyby byly vyrobeny z jiného materiálu. Předpokladem byla užitková nosnost.

V závěru se ukázalo, že systém by vážil přibližně stejně, pokud by byl vyrobený z hliníku, a byl by podstatně těžší, pokud se vyráběl z plastu, kompozitních materiálů nebo měkké oceli.

 

  Modul-System Hliník Plast / kompozitní materiály Vysokopevnostní ocel Měkká ocel
Hmotnost 78 kg 79 kg 83 kg 104 kg 116 kg
Rozdíl (kg)   +1 kg +5 kg +26 kg +38 kg
Rozdíl (%)   +1 %  +6 % +25 % +33 %

 

ČÍST MÉNĚ

UHSS - NEJLEPŠÍ MATERIÁL PRO REGÁLY DO VOZIDEL

PŘEJÍT NA PRODUKTY »

Na trhu dnes existuje mnoho různých kvalit oceli s různými vlastnostmi. Optimální ocel pro práci závisí na tom, k čemu bude produkt použit a jaké vlastnosti by měl mít.

Ultra-vysokopevnostní ocel (UHSS) společnosti Modul-System je čtyřikrát silnější než měkká ocel. Její extrémní pevnost umožňuje výrobu podstatně tenčí ocelové desky, což znamená lehčí výrobky.

ČÍST VÍCE

Nicméně navrhování v ultra-vysokopevnostní oceli není tak jednoduché, jak by se mohlo zdát. Chcete-li získat dobrou tuhost s tenčí ocelí, obvykle to vyžaduje úpravu tvaru.

Například regály Modul-System mají oválné hrany, které působí proti flexuře (ohýbání). Tento patentovaný postup umožňuje ve srovnání s ekvivalentní policií z měkké oceli snížení hmotnosti až o 40 %.

 

SROVNÁNÍ MATERIÁLŮ

Bojujete s užitečným zatížením? Zvažujete přechod na jiný materiál za účelem snížení hmotnosti regálového systému? Pokud ano, možná to budete chtít přehodnotit.

Provedli jsme přímé srovnání současného systému regálů Modul-System a co by tyto moduly vážily, kdyby byly vyrobeny z jiného materiálu. Předpokladem byla užitečná nosnost.

V závěru se ukázalo, že systém by vážil přibližně stejně, pokud by byl vyrobený z hliníku, a byl by podstatně těžší, pokud se vyráběl z plastu, kompozitních materiálů nebo měkké oceli.

 

  Hliník Měkká ocel HSS UHSS
Hustota    2.7 kg/dm3 7.8 kg/dm3 7.8 kg/dm3  7.8 kg/dm3
Pevnost 70-150 MPa 200 MPa 350-500 MPa 700 -1100 MPa
E-modulus  70 GPa  210 GPa 210 GPa 210 GPa
         
Relativní hustota 1 3 3 3
Relativní pevnost 1 1,5-2 3-4 4-6
Relativní e-modulus 1 3 3 3
Relativní odolnost proti nárazu 1 2 2,5 3

 

Všechny oceli, bez ohledu na pevnost, mají stejnou hustotu a e-modulus. To znamená, že výrobky stejné velikosti a tvaru, bez ohledu na stupeň oceli, budou při naložení vážit a ohýbat se stejně. Rozdíl mezi nimi je v pevnosti, kdy ultra-vysokopevnostní ocel může nést až 6násobek zatížení, které může nést produkt z hliníku. 

 

ČÍST MÉNĚ

Vyberte si své vozidlo


Vyberte si Vaši značku a typ vozidla a prohlédněte si naši nábídku předdefinovaných regálů, podlahy a obložení.

PROMLUVME SI

Máte nějaké dotazy nebo chcete naplánovat schůzku?
Zanechte nám své údaje a my vás kontaktujeme!

Tato webová stránka používá cookies.  Přečtěte si více

Povolit