VÁŠ POSKYTOVATEL KOMPLETNÍCH ŘEŠENÍ

 

Jako zákazníci společnosti Modul-System si být můžete jisti, že jste udělali moudrý výběr. V tomto oboru jsme nasbírali téměř 50 let zkušeností. Zároveň neustále vynakládáme velké úsilí na vývoj vysoce kvalitních výrobků.

Samotné zkušenosti však nestačí. Stejně důležitá je i naše schopnost myslet dopředu a čas, který věnujeme pochopení požadavků našich zákazníků. Naším cílem je být kompletním poskytovatelem řešení, firmou, na kterou se můžete při správě vozového parku spolehnout.

SPRÁVA VOZOVÉHO PARKU - POSUNUTÍ VAŠEHO PODNIKÁNÍ VPŘED


Nabízíme vám celkovou koordinaci. Přebíráme odpovědnost za celý proces přestavby vozidla, včetně každodenního řízení zakázek, což vám dává možnost soustředit se na vaše hlavní podnikání.

Poháněné TCO. Naším cílem je snížit celkové náklady na vlastnictví vašeho vozového parku. Díky lehkým produktům se zvýší užitné zatížení a odolnost systému umožní vydržet dlouhodobé pronájmy. S jistotou nabízíme na naše vysoce kvalitní výrobky dlouhodobou záruku. Pokud máte zájem o výpočet návratnosti investic, kontaktujte člena našeho prodejního týmu.

Vložte svou víru do nás. Sami sebe definujeme jako poradce při potížích a jsme hrdí, že pro naše zákazníky dokážeme řešit obtížné problémy. Řešení může zahrnovat například přestavbu vozidel na místě, řízení dovozu a úschovy vozidel, dokud nejsou k dispozici pro dodávku, vývoj zakázkových položek a mnoho dalšího.

DESIGN, KTERÝ DĚLÁ ROZDÍL


Opravdová týmová práce. Na centrále i v místních pobočkách máme vysoce zkušené týmy, které se věnují výzkumu a vývoji a neustále navrhují nové a inovativní produkty. Kromě toho spolupracujeme s odborníky v příslušných oblastech, abychom zajistili bezpečnost a kvalitu našeho neustále se vyvíjejícího sortimentu výrobků. Prostřednictvím certifikace ISO a vnitropodnikové výroby zajišťujeme kvalitu od A do Z.

Spolupracujeme s našimi zákazníky. Pro každý z našich rozvojových projektů provádíme fóra se zákazníky a koncovými uživateli. Díky tomu máme přímou zpětnou vazbu od lidí, kteří každý den používají naše řešení.

Digitální inteligence. K dokončení našich procesů používáme různé digitální nástroje, od vývoje až po prodej. Kromě testování při nehodě a technické simulace, poskytujeme výpočty návratnosti investic, designový software na míru pro naše řešení atd.

POSTARÁME SE O VEŠKEROU LOGISTIKU


Na míru jako standard.
Zajišťujeme modulové regálové řešení, které lze kompletně přizpůsobit tak, aby přesně vyhovovalo potřebám vašeho vozového parku. Jako poskytovatel kompletních řešení zajistíme všechny pomocné položky, které k dokončení přestavby potřebujete.

Na silnici rychle. V centrálních i místních skladech máme dostatečné zásoby zboží, díky čemuž můžeme rychle reagovat na požadavky z naší rozsáhlé základny zákazníků a partnerů.

Flexibilní dodávky. Nabízíme flexibilní možnosti doručení, které zahrnují vše od produktů až po logistiku vozidla. Můžeme také zajistit komplexní přestavby prostřednictvím naší široké sítě servisních středisek.

KAŽDÝ DEN USPOKOJUJEME NAŠE ZÁKAZNÍKY


Služby na dosah ruky. Máme servisní síť s více než 300 partnery v 50 zemích, která je připravena pomoci vám, ať jste kdekoliv. Ať už potřebujete základní systém nebo plnou přestavbu, naše odborné znalosti zajistí, že vše proběhne hladce.

Nasloucháme vám. Pravidelně provádíme průzkumy, abychom zajistili, že jsou zákazníci s našimi službami spokojeni. Zpětná vazba je také základem pro neustálé zlepšování.

PROMLUVME SI

Máte nějaké dotazy nebo chcete naplánovat schůzku?
Zanechte nám své údaje a my vás kontaktujeme!

Tato webová stránka používá cookies.  Přečtěte si více

Povolit