Regálové systémy a přestavby dodávek

Modul-System

MODUL-SYSTEM

Pomocí našich modulárních regálových řešení a polic pro vozidla můžeme vaši prázdné vozidlo přestavět na plně funkční servisní vozidlo. Nabízíme kompletní služby přestavby vozidla, které vedle nezbytných regálů zahrnují modulární podlahy a obložení dodávky, elektrické systémy vozidla, příslušenství, grafiku a potisky vozidel.

Nabízíme řešení regálů pro širokou škálu dodávek a užitkových vozidel, včetně lehkých užitkových vozů, MCV a pick-upů. Nezáleží na tom, v jakém odvětví pracujete nebo co řídíte. Máme regálový systém pro jednotlivé vozidla i vozové parky, který vyhovuje vašemu podnikání.

 

VÝHODY

  • Modulární regálové systémy s krátkou dobou instalace.
  • Lehké regály zajišťují zvýšenou nosnost nebo nižší spotřebu paliva.
  • Vhodné pro životní prostředí, nižší náklady na palivo se rovnají nižšímu CO2.
  • Větší flexibilita pro každodenní podnikání s úložnými řešeními na míru.
  • Rozšířené funkce s příslušenstvím vytváří efektivnější pracovní prostor.
  • Robustní a odolné regálové přestavby vozidel, které vydrží i nárazy.
  • Instalace neinvazivních regálů pro ochranu zbytkové hodnoty vozidla.

PŘIZPŮSOBENÍ SADY PRO VAŠE VOZIDLO

Nabízíme řadu předem navržených sad řešení šitých na míru pro každé vozidlo.
V nabídce níže vyberte vozidlo a zobrazí se vám dostupná řešení.

 

NA MÍRU JE STANDARDEM 

PŘEJÍT NA PRODUKTY »

Naše regálová řešení pro vozidla jsou založena na modulech a následně jsou extrémně flexibilní. Můžete vytvořit kompletně přizpůsobené řešení založené na standardních produktech. Jedinečné patentované prvky T-track fungují jako rozhraní pro ostatní moduly.

Všechny výrobky byly navrženy tak, aby odolaly silám, kterým budou vystaveny v jedoucím vozidle, což ve srovnání se stacionárním vozidlem obecně znamená bezpečnostní faktor tři.

Bezpečnost při nárazu a odolnost našich výrobků je důkladně testována a je v souladu s evropskou normou TÜV. Rozměry a materiály jsou vybírány tak, aby se maximalizovala kapacita zatížení a splnily požadavky na nízkou spotřebu paliva a dopad na životní prostředí.

 

ZVYŠTE UŽITNÉ ZATÍŽENÍ NEBO SNIŽTE NÁKLADY 

PŘEJÍT NA PRODUKTY »

Zvýšené užitné zatížení a robustní řešení. To jsou dva faktory, které naši zákazníci často zmiňují při projednávání celkových očekávání, která pro přestavbu mají. Regálová řešení Modul-System jsou vyráběna z ultra-vysokopevnostní oceli, díky čemuž jsou lehká a odolná. Snížení celkové hmotnosti vybavení vozidla je pro nás nesmírně důležité. Pokračujte ve čtení a zjistěte proč.

CHCETE ZVÝŠIT PRODEJ?


Počet vozidel ve vozovém parku: 400
Potenciální nárůst tržeb: 2 200 000 € za rok

Podniky, které chtějí zvýšit prodej, se musí zaměřit na aktivity vytvářející hodnoty. Cesta k získání materiálů a vybavení nepatří do této kategorie. Díky lehčím regálům můžete do vozidla naložit těžší náklad. Čas ušetřený na cestách lze místo toho převést na účtovaný čas.

Pokud flotila 400 servisních vozidel může díky zvýšené nosnosti účtovat dalších 20 minut na vozidlo a den, znamená to, že při hodinové sazbě 75 € se čistý prodej potenciálně zvýší o 2 200 000 € za rok*.* Příklad vychází z 220 pracovních dní za rok.

 

CHCETE SNÍŽIT NÁKLADY?


Počet vozidel ve vozovém parku: 400
Potenciální úspory nákladů: téměř 50 000 € za 3 roky

Ne každý bude chtít nebo potřebovat využít zvýšenou nosnost, kterou nabízí odlehčené regály. Jsou tu ale ještě peníze, které lze ušetřit díky snížení nákladů na palivo.

U flotily, kde je průměrná hmotnost regálového systému snížena o 44 kg (z 144 kg na 100 kg), může být spotřeba paliva snížena o 0,1 litru na 100 km*. Pokud každé vozidlo najezdí v průměru 35 000 km za rok, flotila se skládá ze 400 vozidel a náklady na pohonné hmoty jsou 1,4 € za litr, může podnik za 3 roky ušetřit téměř 50 000 €.

* V příkladu se předpokládá, že plně naložené vozidlo spotřebuje 9,4 litrů na 100 km. Předpokládá se také, že spotřeba paliva je snížena o 0,18 litru na 100 km na každých 100 kg snížení hmotnosti. Zdroj: www.worldautosteel.org/projects/wetermination-of-weight-elasticity/

 

ZAJÍMÁTE SE O ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ?


Počet vozidel ve vozovém parku: 400
Možné snížení emisí CO2: 87 tun za 3 roky

Snížené náklady na palivo nejsou jediným přínosem snížení celkové hmotnosti vozidla. Nižší hmotnost také znamená nižší emise CO2.

Pro výše uvedený příklad, kdy byla hmotnost přestavby snížena o 44 kg a každé vozidlo najezdí v průměru 35 000 km za rok, by se emise CO2 snížily až o 87 tun za období tří let*.

* V příkladu se předpokládá, že plně naložené vozidlo spotřebuje 9,4 litrů na 100 km. Předpokládá se také, že 1 litr paliva odpovídá emisím CO2 2,62 kg. Zdroj: www.fleetnews.co.uk/costs/carbon-footprint-calculator/

LEHKÉ A ROBUSTNÍ 

PŘEJÍT NA PRODUKTY »

Modul-System má rozsáhlé zkušenosti s výrobou lehkých ocelových regálových systémů. Byli jsme první v našem oboru, kdo do výrobků zavedl vysokopevnostní ocel (HSS), a později ultra-vysokopevnostní ocel (UHSS). Díky tomuto technicky pokročilému materiálu jsme byli schopni ještě více snížit váhu našich produktů, zatímco řešení zůstávají extrémně robustní a bezpečné při nárazu.

Lehčí regálový systém poskytuje mnoho výhod, včetně zvýšené nosnosti, nižší spotřeby paliva a snížení emisí.

KDYŽ JE OCEL LEHČÍ NEŽ HLINÍK A PLAST

Bojujete s užitečným zatížením? Zvažujete přechod na jiný materiál pro snížení hmotnosti regálového systému? Pokud ano, možná to budete chtít přehodnotit.

Provedli jsme přímé srovnání současného systému regálů Modul-System a co by tyto moduly vážily, kdyby byly vyrobeny z jiného materiálu. Předpokladem byla užitková nosnost.

V závěru se ukázalo, že systém by vážil přibližně stejně, pokud by byl vyrobený z hliníku, a byl by podstatně těžší, pokud se vyráběl z plastu, kompozitních materiálů nebo měkké oceli.

 

  Modul-System Hliník Plast / kompozitní materiály Vysokopevnostní ocel Měkká ocel
Hmotnost 78 kg 79 kg 83 kg 104 kg 116 kg
Rozdíl (kg)   +1 kg +5 kg +26 kg +38 kg
Rozdíl (%)   +1 %  +6 % +25 % +33 %

 

UHSS - NEJLEPŠÍ MATERIÁL PRO REGÁLY DO VOZIDEL

PŘEJÍT NA PRODUKTY »

Na trhu dnes existuje mnoho různých kvalit oceli s různými vlastnostmi. Optimální ocel pro práci závisí na tom, k čemu bude produkt použit a jaké vlastnosti by měl mít.

Ultra-vysokopevnostní ocel (UHSS) společnosti Modul-System je čtyřikrát silnější než měkká ocel. Její extrémní pevnost umožňuje výrobu podstatně tenčí ocelové desky, což znamená lehčí výrobky.

Nicméně navrhování v ultra-vysokopevnostní oceli není tak jednoduché, jak by se mohlo zdát. Chcete-li získat dobrou tuhost s tenčí ocelí, obvykle to vyžaduje úpravu tvaru.

Například regály Modul-System mají oválné hrany, které působí proti flexuře (ohýbání). Tento patentovaný postup umožňuje ve srovnání s ekvivalentní policií z měkké oceli snížení hmotnosti až o 40 %.

 

SROVNÁNÍ MATERIÁLŮ

Bojujete s užitečným zatížením? Zvažujete přechod na jiný materiál za účelem snížení hmotnosti regálového systému? Pokud ano, možná to budete chtít přehodnotit.

Provedli jsme přímé srovnání současného systému regálů Modul-System a co by tyto moduly vážily, kdyby byly vyrobeny z jiného materiálu. Předpokladem byla užitečná nosnost.

V závěru se ukázalo, že systém by vážil přibližně stejně, pokud by byl vyrobený z hliníku, a byl by podstatně těžší, pokud se vyráběl z plastu, kompozitních materiálů nebo měkké oceli.

 

  Hliník Měkká ocel HSS UHSS
Hustota    2.7 kg/dm3 7.8 kg/dm3 7.8 kg/dm3  7.8 kg/dm3
Pevnost 70-150 MPa 200 MPa 350-500 MPa 700 -1100 MPa
E-modulus  70 GPa  210 GPa 210 GPa 210 GPa
         
Relativní hustota 1 3 3 3
Relativní pevnost 1 1,5-2 3-4 4-6
Relativní e-modulus 1 3 3 3
Relativní odolnost proti nárazu 1 2 2,5 3

 

Všechny oceli, bez ohledu na pevnost, mají stejnou hustotu a e-modulus. To znamená, že výrobky stejné velikosti a tvaru, bez ohledu na stupeň oceli, budou při naložení vážit a ohýbat se stejně. Rozdíl mezi nimi je v pevnosti, kdy ultra-vysokopevnostní ocel může nést až 6násobek zatížení, které může nést produkt z hliníku. 

 

PŘÍSLUŠENSTVÍ

PŘEJÍT NA PRODUKTY »

Příslušenství Modul-System zahrnuje inovativní produkty, které byly vyvinuty speciálně pro použití s řadou Modul-System. Přidáním příslušenství můžete rozšířit funkčnost regálového systému a zajistit, aby byl váš pracovní prostor ještě efektivnější.

Vyberte si své vozidlo


Vyberte si Vaši značku a typ vozidla a prohlédněte si naši nábídku předdefinovaných regálů, podlahy a obložení.

PROMLUVME SI

Máte nějaké dotazy nebo chcete naplánovat schůzku?
Zanechte nám své údaje a my vás kontaktujeme!

Tato webová stránka používá cookies.  Přečtěte si více

Povolit