ELEKTRICKÉ VYBAVENÍ VOZIDEL, OSVĚTLENÍ INTERIÉRU A EXTERIÉRU A PŘÍSLUŠENSTVÍ

Modul-Connect

MODUL-CONNECT

Elektrický systém je důležitou součástí vašeho servisního vozidla. Náš zkušený technický tým navrhne elektrický systém na míru, který splní vaše specifické požadavky. Sladíme vše od jednoduchých světel nebo napájecích zásuvek až po 230V systémy.

S naším modulárním, digitálním vedením a řídícím systémem - Modul-Connect - získáte flexibilní, lehký, elektrický systém s integrovaným krytem baterie a fixačním systémem. Všechny produkty v systému Plug & Play jsou ovládány vypínači.

VÝHODY

  • Rychlá a bezpečná elektroinstalace produktů Modul-Connect pomocí našeho inovativního systému Plug & Play.
  • Robustní a odolná světla, která jsou držitelem všech příslušných certifikací.
  • Vysoce kvalitní čisté sinusové měniče, které mají funkci vypnutí v případě nízkého stavu baterie, přetížení a přehřátí.
  • Nabíječky baterií, které rychle nabíjí pomocnou baterii a spolupracují s vozidly „Smart Charge“.

MODUL-CONNECT

PŘEJÍT NA PRODUKTY »

S Modul-Connect je elektrické zařízení vozidla snadné. Díky funkci „Plug & Play“ lze systém nainstalovat rychle a bezpečně, bez nutnosti zkušených elektrikářů nebo složitého programování.

ČÍST VÍCE

Modul-Connect je modulární, digitální elektroinstalace a řídící systém pro lehká užitková vozidla. Díky jedinečnému digitálnímu signálu pro ovládání všech elektrických komponent připojených k systému umožňuje napájení více produktů a jejich přepínání po jednom kabelu současně a s mimořádnou spolehlivostí.

Vzhledem k tomu, že je systém modulární, může být přizpůsoben tak, aby vyhovoval všem potřebám. Díky modularitě je velmi flexibilní a snadno se přizpůsobí, pokud se požadavky změní.

Modul-Connect je dodáván s vestavěným krytem baterie, který chrání počáteční kapacitu vozidla. Je také extrémně odolný proti prachu a vodě (IP67). Vedle toho je elektronicky chráněn tak, aby se zabránilo rozbití příslušenství v případě zkratu. Protože se jedná o samostatné řešení, které není připojeno ke sběrnicovému systému CAN vozidla, nebude ovlivněno například aktualizací softwaru od výrobce vozidla.

Kromě toho je lehký. Pro zákazníky, kteří mají ve svých vozidlech mnoho elektrických komponent, může Modul-Connect nabídnout výrazné snížení hmotnosti.

ČÍST MÉNĚ

Měniče napětí 

PŘEJÍT NA PRODUKTY »

Pomocí měniče napětí je možné provozovat 230V zařízení z akumulátoru vozidla. Nabízíme řadu vysoce kvalitních, čistých sinusových měničů stejnosměrného i střídavého napětí. Všechny měniče mají upozornění na nízký stav baterie, aby se zabránilo celkovému vybití baterie, a funkci vypnutí při přetížení či přehřátí k ochraně měniče a vybavení.

Nabíječky baterií 

PŘEJÍT NA PRODUKTY »

Pomocí nabíječky akumulátorů zajistíte, že vaše pomocná baterie bude vždy řádně nabita. Instalujeme DC-DC a AC-DC nabíječky. Nabíječky Modul-System jsou kompatibilní se všemi lehkými užitkovými vozidly, včetně těch s inteligentními alternátory, regenerační brzdovou technologií a funkcí Start/Stop.

Ohřívače 

PŘEJÍT NA PRODUKTY »

Ohřívač zajistí, že ve vozidle je teplo, i když je venkovní teplota nízká. Nabízíme ohřívače vody i vzduchu. Ohřívače vody předehřívají motor/kabinu, zatímco ohřívače vzduchu jsou vhodné pro zahřívání zavazadlového prostoru / kabiny.

Venkovní světla

PŘEJÍT NA PRODUKTY »

Díky venkovním světlům bude vozidlo na silnici či na straně silnice dobře vidět. Naše nabídka venkovního osvětlení zahrnuje výstražné majáky, výstražná světla, pracovní světla a světelné tyče. Výstražné majáky, výstražná světla a světelné tyče splňují regulaci R65 a mají různé funkce svícení, aby vyhovovaly každé potřebě.

Osvětlení interiéru

PŘEJÍT NA PRODUKTY »

Dobré světelné podmínky ve vašem servisním vozidle přispějí ke zvýšení efektivity práce a vyšší míře bezpečnosti. Nabízíme širokou škálu vysoce kvalitních světel, včetně ambientního osvětlení, osvětlení pracovní plochy, zásuvek a polic a pracovních světel v různých verzích.

Příslušenství

PŘEJÍT NA PRODUKTY »

Modul-System nabízí širokou škálu dalších elektrických příslušenství, jako jsou reverzní kamery a alarmy, ruční mycí jednotky, senzory, zámky, zásuvky, atd. Pokud na webu nemůžete najít příslušenství, které hledáte, obraťte se na nejbližší servisní středisko. 

PROMLUVME SI

Máte nějaké dotazy nebo chcete naplánovat schůzku?
Zanechte nám své údaje a my vás kontaktujeme!

Tato webová stránka používá cookies.  Přečtěte si více

Povolit