ELEKTRICKÉ VYBAVENÍ VOZIDEL, OSVĚTLENÍ INTERIÉRU A EXTERIÉRU A PŘÍSLUŠENSTVÍ

Modul-Connect

MODUL-CONNECT

Elektrický systém je důležitou součástí vašeho servisního vozidla. Náš zkušený technický tým navrhne elektrický systém na míru, který splní vaše specifické požadavky. Sladíme vše od jednoduchých světel nebo napájecích zásuvek až po 230V systémy.

Pomocí Modul-Connect získáte inovativní a chytrý elektrický systém s integrovaným ochranným krytem baterie a pojistkami. Připojené elektrické příslušenství je provozováno bezdrátovými přepínači nebo prostřednictvím aplikace Modul-Connect.

VÝHODY

  • Rychlá a bezpečná elektroinstalace produktů Modul-Connect pomocí našeho inovativního systému.
  • Robustní a odolná světla, která jsou držitelem všech příslušných certifikací.
  • Vysoce kvalitní čisté sinusové měniče, které mají funkci vypnutí v případě nízkého stavu baterie, přetížení a přehřátí.
  • Nabíječky baterií, které rychle nabíjí pomocnou baterii a spolupracují s vozidly „Smart Charge“.

MODUL-CONNECT

PŘEJÍT NA PRODUKTY »

S Modul-Connect je autoelektronika vážně jednoduchá. Systém lze instalovat rychle a bezpečně bez potřeby zkušených elektrotechniků nebo složitého programování.

ČÍST VÍCE

Modul-Connect je inovativní elektroinstalační a řídicí systém, který umožňuje ovládat všechny pomocné elektrické prvky vozidla. Je extrémně všestranný a dokáže zvládnout velkou zátěž.

Systém je vyvíjen pro lehký komerční automobilový průmysl společností Modul-System ve spolupráci s odborníky z automobilového, elektronického a softwarového průmyslu. Výrobek je vyvíjen a vyráběn ve Švédsku s použitím vysoce kvalitních komponent. Proto můžeme s jistotou nabídnout 3letou záruku.

Modul-Connect je zcela nezávislý na elektrickém systému OEM výrobce a na veškeré elektroinstalaci vozidla. Systém prošel přísným testováním a je držitelem značky E i CE.

 

 

PALUBNÍ SYSTÉM PRO VÁŽENÍ VOZIDEL

S nainstalovaným palubním systémem pro vážení vozidla může řidič sledovat zatížení předních a zadních náprav a celkovou hmotnost vozidla.

 

STÁHNOUT APLIKACI MODUL-CONNECT

   

ČÍST MÉNĚ

Měniče napětí 

PŘEJÍT NA PRODUKTY »

Pomocí měniče napětí je možné provozovat 230V zařízení z akumulátoru vozidla. Nabízíme řadu vysoce kvalitních, čistých sinusových měničů stejnosměrného i střídavého napětí. Všechny měniče mají upozornění na nízký stav baterie, aby se zabránilo celkovému vybití baterie, a funkci vypnutí při přetížení či přehřátí k ochraně měniče a vybavení.

Nabíječky baterií 

PŘEJÍT NA PRODUKTY »

Pomocí nabíječky akumulátorů zajistíte, že vaše pomocná baterie bude vždy řádně nabita. Instalujeme DC-DC a AC-DC nabíječky. Nabíječky Modul-System jsou kompatibilní se všemi lehkými užitkovými vozidly, včetně těch s inteligentními alternátory, regenerační brzdovou technologií a funkcí Start/Stop.

Ohřívače 

PŘEJÍT NA PRODUKTY »

Ohřívač zajistí, že ve vozidle je teplo, i když je venkovní teplota nízká. Nabízíme ohřívače vody i vzduchu. Ohřívače vody předehřívají motor/kabinu, zatímco ohřívače vzduchu jsou vhodné pro zahřívání zavazadlového prostoru / kabiny.

Venkovní světla

PŘEJÍT NA PRODUKTY »

Díky venkovním světlům bude vozidlo na silnici či na straně silnice dobře vidět. Naše nabídka venkovního osvětlení zahrnuje výstražné majáky, výstražná světla, pracovní světla a světelné tyče. Výstražné majáky, výstražná světla a světelné tyče splňují regulaci R65 a mají různé funkce svícení, aby vyhovovaly každé potřebě.

Osvětlení interiéru

PŘEJÍT NA PRODUKTY »

Dobré světelné podmínky ve vašem servisním vozidle přispějí ke zvýšení efektivity práce a vyšší míře bezpečnosti. Nabízíme širokou škálu vysoce kvalitních světel, včetně ambientního osvětlení, osvětlení pracovní plochy, zásuvek a polic a pracovních světel v různých verzích.

Příslušenství

PŘEJÍT NA PRODUKTY »

Modul-System nabízí širokou škálu dalších elektrických příslušenství, jako jsou reverzní kamery a alarmy, ruční mycí jednotky, senzory, zámky, zásuvky, atd. Pokud na webu nemůžete najít příslušenství, které hledáte, obraťte se na nejbližší servisní středisko. 

PROMLUVME SI

Máte nějaké dotazy nebo chcete naplánovat schůzku?
Zanechte nám své údaje a my vás kontaktujeme!

Tato webová stránka používá cookies.  Přečtěte si více

Povolit