KDY CHCETE BÝT PŘIPOJENI?

 

MAIN-BOX

Pro vás, když:

Vyžadujete určitý typ informací, ale nepotřebujete nutně uložená data

Chcete bezproblémově ovládat funkce na jednom místě

Chcete znát stav vozidla prostřednictvím aplikace Modul-Connect

 

 

MAIN-BOX PRO

Pro vás, když:

Chcete získat kompletní přehled o vozovém parku s maximálním množstvím informací a automaticky generovaných zpráv

Vzdáleně chcete ovládat a plánovat elektrické produkty vašeho vozového parku

Vyžaduje okamžité upozornění v případě událostí, jako je nízký stav baterie, vloupání, nadváha atd. Ve vozidle

 

CO POTŘEBUJETE PŘIPOJIT K HLAVNÍMU BOXU / MAIN BOXU PRO?

Vyberte si z naší široké nabídky "modulů" a přizpůsobte řešení potřebám svého vozového parku. Všechny naše elektrické produkty se snadno ovládají prostřednictvím naší aplikace – Modul-Connect. Vše, co potřebujete, je připojený main box nebo main box PRO k vozidlu, protože se o zbytek postaráte prostřednictvím aplikace. Není to jednodušší?

MODUL-CONNECT

S Modul-Connect je elektrické zařízení vozidla snadné. Díky funkci „Plug & Play“ lze systém nainstalovat rychle a bezpečně, bez nutnosti zkušených elektrikářů nebo složitého programování.

MODUL-CONNECT PRO

PŘEJÍT NA PRODUKTY »

Modul-Connect PRO oživuje vozové parky. Výkonná ovládací skříňka v každém vozidle přináší funkce s přidanou hodnotou a umožňuje řidiči i podpůrným týmům přístup k datům v reálném čase. Chytrý telefon vyvolal revoluci ve způsobu, jakým se lidé připojují. Modul-Connect PRO se nyní chystá poskytnout stejnou svobodu i v oblasti správy vozového parku.

ČÍST VÍCE

Modul-Connect je inovativní elektroinstalační a řídicí systém, který umožňuje ovládat všechny pomocné elektrické prvky vozidla. Je extrémně všestranný a dokáže zvládnout velkou zátěž.

Systém je vyvíjen pro lehký komerční automobilový průmysl společností Modul-System ve spolupráci s odborníky z automobilového, elektronického a softwarového průmyslu. Výrobek je vyvíjen a vyráběn ve Švédsku s použitím vysoce kvalitních komponent. Proto můžeme s jistotou nabídnout 3letou záruku.

Modul-Connect je zcela nezávislý na elektrickém systému OEM výrobce a na veškeré elektroinstalaci vozidla. Systém prošel přísným testováním a je držitelem značky E i CE.

 

PLÁNUJTE S PŘESNOSTÍ

Monitorováním svého vozového parku můžete získat cenné poznatky. Optimalizací tras lze ušetřit kilometry i cenný čas. Na webovém portálu Modul-Connect jsou všechna vaše vozidla vizualizována spolu s jejich přesnou polohou a trasou jízdy, stavem akumulátoru a hmotností nákladu dle vážního systému. U vozidel s nainstalovanými senzory budete moci sledovat statistiky a v případě výstrahy vážního systému budete upozorněni. Všechna data se ukládají a můžete snadno analyzovat historické hodnoty. Kromě toho můžete vytvářet různé druhy zpráv, které lze exportovat do různých formátů a sdílet pro další analýzy sloužící k optimalizaci podnikání. Na základě místních předpisů a směrnic je také možné nastavit, jaká data budou pro jednotlivé uživatele viditelná.

Pomocí naší služby Driving Journal (Kniha jízd) lze ze systému generovat přesné zprávy. Uvidíte všechny trasy, ujeté kilometry a průchody zpoplatněnými úseky. Řidič může pomocí mobilního telefonu zařadit cestu jako pracovní nebo soukromou. Zkompilovaná data lze exportovat do aplikace Excelu a použít je jako základ při vytváření měsíčního daňového výkazu pro finanční oddělení.

Pomocí služby Driving Behavior (Chování při řízení) je možné detekovat zrychlení, prudké brzdění a nevyvážené zatáčení. Kromě aspektu bezpečnosti provozu lze tyto informace použít k minimalizaci spotřeby paliva, snížení emisí a prodloužení životnosti pneumatik, brzd atd.

 

STÁHNOUT APLIKACI MODUL-CONNECT

   

ČÍST MÉNĚ

Jízdní deník

Všechny údaje o vozidle jsou shromažďovány v digitálním a automaticky generovaném deníku jízdy, což snižuje administrativu a usnadňuje případnou daňovou kontrolu. Jízdní deník registruje všechny informace potřebné pro daňové účely.

 

ČÍST VÍCE

Ušetřete čas a peníze
Ruční vyplňování deníku jízdy je časově náročné, snadno zapomenutelné a upřímně není tak zábavné. S Module-Connect Driving Journal získáte všechna jízdní data z vašich vozidel automaticky generovaná a nahraná do cloudu. Dny ručního zadávání dat jsou tedy pryč. Kromě toho jako správce vozového parku lépe porozumíte tomu, jak jsou vaše vozidla skutečně používána..   

Stáhněte si kompletní deníky jízd
Na konci měsíce se přihlásíte do zákaznického portálu a stáhnete si kompletní deník jízd. Ve zprávě najdete vzdálenost, adresu, čas a účel každé cesty, vše, co potřebujete pro měsíční zdanění.  

Sledujte v aplikaci
V telefonní aplikaci může každý řidič vidět své vlastní trasy a nastavit plán tak, aby automaticky kategorizoval cesty jako "Soukromé" nebo "Obchodní" nebo je kategorizoval ručně. Může být těžké si vzpomenout na účel každé cesty na konci měsíce. Proto jsme přidali sekci komentářů, kde můžete snadno zadat účel každé trasy.  

Optimalizace tras
Na zákaznickém portálu jsou trasy každého vozidla vašeho vozového parku vizualizovány na mapě. Podívejte se, kde se nacházejí v reálném čase, nebo se vraťte do kalendáře a analyzujte historické trasy. To může být užitečným nástrojem pro hledání neefektivních tras a přeplánovat efektivnější vozový park.  

STÁHNOUT APLIKACI MODUL-CONNECT

   

ČÍST MÉNĚ

PALUBNÍ SYSTÉM PRO VÁŽENÍ VOZIDEL

PŘEJÍT NA PRODUKTY »

S nainstalovaným palubním systémem pro vážení vozidla může řidič sledovat zatížení předních a zadních náprav a celkovou hmotnost vozidla. Snímače jsou instalovány na závěsech vozidla a hlavní ovládací jednotka vypočte skutečné zatížení na základě údajů ze snímačů.

ČÍST VÍCE

ZABRAŇTE PŘETÍŽENÍ VOZIDEL

Bojujete s přetížením svých vozidel? Vážní systém zabudovaný ve vozidle sleduje hmotnost vozidla v reálném čase. Hmotnost se zobrazuje na řídicím panelu s displejem, mobilním telefonu nebo tabletu a uvádí se ve vztahu k užitečnému zatížení.

Systém získává data od senzorů nainstalovaných na odpružení vozidla a umožňuje řidiči sledovat hmotnost na přední nápravě, zadní nápravě i celkovou hmotnost vozidla. Systém má vysokou přesnost +/- 2,5 %, když se blíží k maximálnímu užitečnému zatížení.

Řídicí panel s displejem s vysoce kvalitní obrazovkou OLED je navržen tak, aby se vešel do prostoru kabiny vozidla. Podsvícené spínače umožňují řidiči snadno zjistit, jaké příslušenství je zapnuto. Mobilní telefon nebo tablet (se systémem iOS/Android) lze použít v kombinaci se spínačem displeje anebo místo něj. Aplikace Modul-Connect s uživatelsky přívětivou grafikou varuje řidiče, když je vozidlo blízko maximálního zatížení.

S nainstalovaným systémem Modul-Connect PRO je možné sledovat hmotnost jednotlivých vozidel na webovém portálu Modul-Connect. Část trasy, kde vozidlo bylo přetížené, se na mapě zobrazí červeně. Lze snadno vygenerovat zprávu s historickými varovnými zprávami pro daný den i trasu.

 

ČÍST MÉNĚ

Customer Portal

The Modul-Connect Portal is the perfect tool for fleet managers who are looking to keep their fleets running as efficiently as possible. The portal brings together all of your modules, providing real-time data and historical reports, putting everything you need in one place.

ČÍST VÍCE

All your data in one place 
The Modul-Connect customer portal enables you to precisely track every vehicles in your fleet. You can easily bring up information on a vehicle’s exact position and how far it has travelled as well as battery status and vehicle weight.

By tracking your vehicle fleet digitally, you can get valuable insights to help you efficiently optimise your routes, saving valuable mileage and time.

If your vehicles are equipped with sensors, you can receive real-time warnings each time an alert is triggered and easily view a history of all alarms, sensor alerts and vehicle weight. 

Reporting
All data is saved, allowing you to easily analyse historical values. A wide variety of different reports can be created based on the data you need. Reports can be exported to different formats and shared for further analysis to identify efficiency savings and potential areas of business development.

ČÍST MÉNĚ

Asset tracker

Are you tired of replacing forgotten tools? By mounting Asset Trackers on valuable and business critical equipment, you can ensure that nothing is left behind. Several Asset Trackers can be connected to a vehicle and/or telephone and you are notified every time an Asset Tracker is out of range. 

ČÍST VÍCE

Developed for tough environments
The Asset Trackers are developed for tough environments. Each asset tracker is small, waterproof, shock-resistant and vibration-resistant, allowing it to be attached to virtually all equipment. The long-lasting built-in battery has a lifespan of about 5 years.

Track your tools in the Portal 
In the customer portal, you can see the position of your fleet’s tools in real time on a map. When a tool has been forgotten, it is shown in red on the map and you can easily see the tool’s latest position. Through this, you as fleet manager can see if there is a driver nearby who can go and pick up the tool.

ČÍST MÉNĚ

Měniče napětí 

PŘEJÍT NA PRODUKTY »

Pomocí měniče napětí je možné provozovat 230V zařízení z akumulátoru vozidla. Nabízíme řadu vysoce kvalitních, čistých sinusových měničů stejnosměrného i střídavého napětí. Všechny měniče mají upozornění na nízký stav baterie, aby se zabránilo celkovému vybití baterie, a funkci vypnutí při přetížení či přehřátí k ochraně měniče a vybavení.

Nabíječky baterií 

PŘEJÍT NA PRODUKTY »

Pomocí nabíječky akumulátorů zajistíte, že vaše pomocná baterie bude vždy řádně nabita. Instalujeme DC-DC a AC-DC nabíječky. Nabíječky Modul-System jsou kompatibilní se všemi lehkými užitkovými vozidly, včetně těch s inteligentními alternátory, regenerační brzdovou technologií a funkcí Start/Stop.

Ohřívače 

PŘEJÍT NA PRODUKTY »

Ohřívač zajistí, že ve vozidle je teplo, i když je venkovní teplota nízká. Nabízíme ohřívače vody i vzduchu. Ohřívače vody předehřívají motor/kabinu, zatímco ohřívače vzduchu jsou vhodné pro zahřívání zavazadlového prostoru / kabiny.

PŘEJÍT NA PRODUKTY »

Svítidla a výstražné majáky

Venkovní světla

Díky venkovním světlům bude vozidlo na silnici či na straně silnice dobře vidět. Naše nabídka venkovního osvětlení zahrnuje výstražné majáky, výstražná světla, pracovní světla a světelné tyče. Výstražné majáky, výstražná světla a světelné tyče splňují regulaci R65 a mají různé funkce svícení, aby vyhovovaly každé potřebě.

Osvětlení interiéru

Dobré světelné podmínky ve vašem servisním vozidle přispějí ke zvýšení efektivity práce a vyšší míře bezpečnosti. Nabízíme širokou škálu vysoce kvalitních světel, včetně ambientního osvětlení, osvětlení pracovní plochy, zásuvek a polic a pracovních světel v různých verzích.

Příslušenství

PŘEJÍT NA PRODUKTY »

Modul-System nabízí širokou škálu dalších elektrických příslušenství, jako jsou reverzní kamery a alarmy, ruční mycí jednotky, senzory, zámky, zásuvky, atd. Pokud na webu nemůžete najít příslušenství, které hledáte, obraťte se na nejbližší servisní středisko. 

PROMLUVME SI

Máte nějaké dotazy nebo chcete naplánovat schůzku?
Zanechte nám své údaje a my vás kontaktujeme!

Tato webová stránka používá cookies.  Přečtěte si více

Povolit