ELEKTRICKÉ VYBAVENÍ VOZIDEL, OSVĚTLENÍ INTERIÉRU A EXTERIÉRU A PŘÍSLUŠENSTVÍ

Modul-Connect

MODUL-CONNECT

Modul-Connect je jedinečná a robustní platforma pro všechna digitální a elektrická zařízení v užitkových vozidlech. Tento systém se rychle a snadno instaluje a je nezávislý na elektrickém systému výrobce originálních dílů (OEM) i na jakékoli jiné elektroinstalaci vozidla a nabízí maximální spolehlivost.

Modul-Connect se skládá z univerzální ovládací skříňky s vysokokapacitními výstupy, které nabízejí individuální nastavení ochranného krytu a/nebo časovače akumulátoru. Navíc má vstupy, které lze použít pro přepínání ze signálů a na řídicí výstupy. Tři kanály CAN umožňují přímou integraci s vozidlem nebo dalšími systémy podle potřeby. Komunikace prostřednictvím technologie Bluetooth umožňuje bezdrátové přepínače s dosahem až 100 m. Elektrické produkty lze spravovat pomocí aplikace Modul-Connect z telefonu nebo tabletu (se systémem iOS nebo Android), dálkového ovladače napájeného z baterie nebo elektrických spínačů s displejem nebo bez něj.

Systém je vysoce inteligentní a umožňuje pokročilé programování. Například může vypnout pracovní světla při uvolnění ruční brzdy. Pomocí vážního systému může být řidič upozorněn na přetížené vozidlo.

Senzor PIR dokáže detekovat pohyb a například zapnout osvětlení a senzor teploty a vlhkosti může spustit poplach nebo upozornění na vašem mobilním zařízení. Sledovací zařízení upozorní řidiče, pokud je vybavení při opuštění pracoviště mimo dosah.

MODUL-CONNECT PRO 

Modul-Connect PRO umí vše, co dokáže systém Modul-Connect. Navíc vám umožňuje sledovat a spravovat váš vozový park.

Systém Modul-Connect PRO je vybaven SIM kartou a odesílá všechna data do cloudu pro vizualizaci na webovém portálu. Přístup na portál lze udělit na jakékoli úrovni, například podle země, regionu nebo oddělení.

Na webovém portálu jsou všechna vozidla zobrazena v seznamu a na mapě, kde můžete sledovat jejich aktuální polohu, trasu, stav akumulátoru a, pokud je nainstalován vážní systém, aktuální hmotnost. Pokud systém detekuje hodnotu senzoru mimo povolený rozsah, zobrazí se na mapě varování.

Všechna data se ukládají a pomocí funkce kalendáře můžete snadno zkontrolovat předchozí trasy, jízdní režim a varování.

Pomocí služby knihy jízd jsou generovány zprávy s přesnými trasami, jízdním režimem a průchody přes zpoplatněné silnice. Řidič může cestu zařadit jako obchodní nebo osobní, což se hodí při přípravě měsíčního daňového hlášení.

Pokud jsou nainstalována sledovací zařízení, nejen řidič, ale také uživatelé webového portálu mohou vidět, když se majetek dostane mimo dosah.

MODUL-CONNECT

PŘEJÍT NA PRODUKTY »

S Modul-Connect je autoelektronika vážně jednoduchá. Systém lze instalovat rychle a bezpečně bez potřeby zkušených elektrotechniků nebo složitého programování.

ČÍST VÍCE

Modul-Connect je inovativní elektroinstalační a řídicí systém, který umožňuje ovládat všechny pomocné elektrické prvky vozidla. Je extrémně všestranný a dokáže zvládnout velkou zátěž.

Systém je vyvíjen pro lehký komerční automobilový průmysl společností Modul-System ve spolupráci s odborníky z automobilového, elektronického a softwarového průmyslu. Výrobek je vyvíjen a vyráběn ve Švédsku s použitím vysoce kvalitních komponent. Proto můžeme s jistotou nabídnout 3letou záruku.

Modul-Connect je zcela nezávislý na elektrickém systému OEM výrobce a na veškeré elektroinstalaci vozidla. Systém prošel přísným testováním a je držitelem značky E i CE.

 

STÁHNOUT APLIKACI MODUL-CONNECT

   

ČÍST MÉNĚ

MODUL-CONNECT PRO

PŘEJÍT NA PRODUKTY »

Modul-Connect PRO oživuje vozové parky. Výkonná ovládací skříňka v každém vozidle přináší funkce s přidanou hodnotou a umožňuje řidiči i podpůrným týmům přístup k datům v reálném čase. Chytrý telefon vyvolal revoluci ve způsobu, jakým se lidé připojují. Modul-Connect PRO se nyní chystá poskytnout stejnou svobodu i v oblasti správy vozového parku.

ČÍST VÍCE

PLÁNUJTE S PŘESNOSTÍ

Monitorováním svého vozového parku můžete získat cenné poznatky. Optimalizací tras lze ušetřit kilometry i cenný čas. Na webovém portálu Modul-Connect jsou všechna vaše vozidla vizualizována spolu s jejich přesnou polohou a trasou jízdy, stavem akumulátoru a hmotností nákladu dle vážního systému. U vozidel s nainstalovanými senzory budete moci sledovat statistiky a v případě výstrahy vážního systému budete upozorněni. Všechna data se ukládají a můžete snadno analyzovat historické hodnoty. Kromě toho můžete vytvářet různé druhy zpráv, které lze exportovat do různých formátů a sdílet pro další analýzy sloužící k optimalizaci podnikání. Na základě místních předpisů a směrnic je také možné nastavit, jaká data budou pro jednotlivé uživatele viditelná.

Pomocí naší služby Driving Journal (Kniha jízd) lze ze systému generovat přesné zprávy. Uvidíte všechny trasy, ujeté kilometry a průchody zpoplatněnými úseky. Řidič může pomocí mobilního telefonu zařadit cestu jako pracovní nebo soukromou. Zkompilovaná data lze exportovat do aplikace Excelu a použít je jako základ při vytváření měsíčního daňového výkazu pro finanční oddělení.

Pomocí služby Driving Behavior (Chování při řízení) je možné detekovat zrychlení, prudké brzdění a nevyvážené zatáčení. Kromě aspektu bezpečnosti provozu lze tyto informace použít k minimalizaci spotřeby paliva, snížení emisí a prodloužení životnosti pneumatik, brzd atd.

 

STÁHNOUT APLIKACI MODUL-CONNECT

   

ČÍST MÉNĚ

PALUBNÍ SYSTÉM PRO VÁŽENÍ VOZIDEL

PŘEJÍT NA PRODUKTY »

S nainstalovaným palubním systémem pro vážení vozidla může řidič sledovat zatížení předních a zadních náprav a celkovou hmotnost vozidla. Snímače jsou instalovány na závěsech vozidla a hlavní ovládací jednotka vypočte skutečné zatížení na základě údajů ze snímačů.

ČÍST VÍCE

ZABRAŇTE PŘETÍŽENÍ VOZIDEL

Bojujete s přetížením svých vozidel? Vážní systém zabudovaný ve vozidle sleduje hmotnost vozidla v reálném čase. Hmotnost se zobrazuje na řídicím panelu s displejem, mobilním telefonu nebo tabletu a uvádí se ve vztahu k užitečnému zatížení.

Systém získává data od senzorů nainstalovaných na odpružení vozidla a umožňuje řidiči sledovat hmotnost na přední nápravě, zadní nápravě i celkovou hmotnost vozidla. Systém má vysokou přesnost +/- 2,5 %, když se blíží k maximálnímu užitečnému zatížení.

Řídicí panel s displejem s vysoce kvalitní obrazovkou OLED je navržen tak, aby se vešel do prostoru kabiny vozidla. Podsvícené spínače umožňují řidiči snadno zjistit, jaké příslušenství je zapnuto. Mobilní telefon nebo tablet (se systémem iOS/Android) lze použít v kombinaci se spínačem displeje anebo místo něj. Aplikace Modul-Connect s uživatelsky přívětivou grafikou varuje řidiče, když je vozidlo blízko maximálního zatížení.

S nainstalovaným systémem Modul-Connect PRO je možné sledovat hmotnost jednotlivých vozidel na webovém portálu Modul-Connect. Část trasy, kde vozidlo bylo přetížené, se na mapě zobrazí červeně. Lze snadno vygenerovat zprávu s historickými varovnými zprávami pro daný den i trasu.

 

ČÍST MÉNĚ

Měniče napětí 

PŘEJÍT NA PRODUKTY »

Pomocí měniče napětí je možné provozovat 230V zařízení z akumulátoru vozidla. Nabízíme řadu vysoce kvalitních, čistých sinusových měničů stejnosměrného i střídavého napětí. Všechny měniče mají upozornění na nízký stav baterie, aby se zabránilo celkovému vybití baterie, a funkci vypnutí při přetížení či přehřátí k ochraně měniče a vybavení.

Nabíječky baterií 

PŘEJÍT NA PRODUKTY »

Pomocí nabíječky akumulátorů zajistíte, že vaše pomocná baterie bude vždy řádně nabita. Instalujeme DC-DC a AC-DC nabíječky. Nabíječky Modul-System jsou kompatibilní se všemi lehkými užitkovými vozidly, včetně těch s inteligentními alternátory, regenerační brzdovou technologií a funkcí Start/Stop.

Ohřívače 

PŘEJÍT NA PRODUKTY »

Ohřívač zajistí, že ve vozidle je teplo, i když je venkovní teplota nízká. Nabízíme ohřívače vody i vzduchu. Ohřívače vody předehřívají motor/kabinu, zatímco ohřívače vzduchu jsou vhodné pro zahřívání zavazadlového prostoru / kabiny.

PŘEJÍT NA PRODUKTY »

Svítidla a výstražné majáky

Venkovní světla

Díky venkovním světlům bude vozidlo na silnici či na straně silnice dobře vidět. Naše nabídka venkovního osvětlení zahrnuje výstražné majáky, výstražná světla, pracovní světla a světelné tyče. Výstražné majáky, výstražná světla a světelné tyče splňují regulaci R65 a mají různé funkce svícení, aby vyhovovaly každé potřebě.

Osvětlení interiéru

Dobré světelné podmínky ve vašem servisním vozidle přispějí ke zvýšení efektivity práce a vyšší míře bezpečnosti. Nabízíme širokou škálu vysoce kvalitních světel, včetně ambientního osvětlení, osvětlení pracovní plochy, zásuvek a polic a pracovních světel v různých verzích.

Příslušenství

PŘEJÍT NA PRODUKTY »

Modul-System nabízí širokou škálu dalších elektrických příslušenství, jako jsou reverzní kamery a alarmy, ruční mycí jednotky, senzory, zámky, zásuvky, atd. Pokud na webu nemůžete najít příslušenství, které hledáte, obraťte se na nejbližší servisní středisko. 

PROMLUVME SI

Máte nějaké dotazy nebo chcete naplánovat schůzku?
Zanechte nám své údaje a my vás kontaktujeme!

Tato webová stránka používá cookies.  Přečtěte si více

Povolit